Wpis z mikrobloga

Wysyłka Pocztexem 48h pobraniowa ma w trackingu napisane, że jest paczką pobraniową? Zamawiałem coś z Japonii i wygląda jakby paczka dostała całkowicie nowy numer trackingowy i zaczęła od początku podróż, tym razem już z Polski. Oryginalna paczka była wysłana listem poleconym ale na starym trackingu miała napisane, że przeszła kontrolę celną dlatego zakładam opłaty celne i vat przy odbiorze. Tutaj to wygląda jakby coś ktoś do mnie po prostu wysłał przez sortownię PP Komorniki. Na nic innego nie czekam, więc wątpie by to była całkowicie inna rzecz. Wiem, że z Aliexpress często paczki dostały nowy numer nadania w Polsce, jednak stary tracking też się dalej aktualizuje razem z tym nowym. #pocztapolska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pcela: na gloabltracktrace, japoński numer dalej niby jest w urzędzie celnym, ale śledzenia poczty japońskiej i na stronie poczty już dotarła do mojego miasta. Wg trackingu na e-nadawca, ta paczka wysłana z Polski wygląda na kompletnie coś innego, ale dosłownie na nic poza paczką z Japonii nie czekam. Paczkę nadaną Pocztexem wydali do doręczenia, ta z japońskim numerem trackingowym niby siedzi dalej w urzędzie pocztowym w moim mieście

Tracking polski:
tomaszek1161 - @pcela: na gloabltracktrace, japoński numer dalej niby jest w urzędzie...

źródło: comment_16287569496qF717aZ5SRwLemqOhNJNZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz