Wpis z mikrobloga

Jak się niszczy demokrację, schemat sprawdzony od zawsze:
1. Likwiduje się niezależne instytucje kontrolne.
2. Likwiduje się niezależność sądownictwa.
3. Likwiduje się niezależne media.
4. Likwiduje się opozycję.
Właśnie jesteśmy przy punkcie trzecim.

#bekazpisu #polska
  • 113
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Nie można jednak stwierdzić że Polska była perełką demokracji i przykładem dla innych państw, którą PiS chce zniszczyć.

3 RP nigdy nie miała silnych fundamentów, ciężko coś zbudować dobrego na kłamstwach i mitach.
  • Odpowiedz
To jak nie były niezależne to po co PIS upolitycznił całą KRS, po co zmieniał prawo tak, żeby prezesi sądów podlegali w całości pod ministra, po co wprowadził polityków do TK, po co zawłaszczał SN?

Po co te wszystkie zmiany skoro i tak sądownictwo było zależne. Wyjaśnisz mi?


@ZaplutyKarzelReakcji: Mądrzejsze o tym nie wspomnieć.
  • Odpowiedz
Z tych wypowiedzi wynika ze jedyne wolne media w Polsce to TVN a reszta jest prorządowa i jak nie oglądasz TVN To napewno oglądasz TVP i jak masz #!$%@? na ten cały slogan wolne media dokładnie w takim samym zakresie jak oni maja #!$%@? na moja wolność w kwestii szczepień i lockdownu to albo robisz jak wyzwolony TVN ci powie albo jesteś szur no logiczne w #!$%@?. To jest tak samo poryte
  • Odpowiedz
nie ma dostępu do akt więc nic nie muszę przytaczać


@meehow97: xD

Nie masz dostępu do treści ustaw? No skoro było to nielegalne, to bardzo łatwo znajdziesz przepis, który złamano.

Ja podałem ten, na którego podstawie ABW mogło laptopa zabrać. Podaj ten, który złamali xD
  • Odpowiedz
Z tych wypowiedzi wynika ze jedyne wolne media w Polsce to TVN a reszta jest prorządowa i jak nie oglądasz TVN To napewno oglądasz TVP i jak masz #!$%@? na ten cały slogan wolne media dokładnie w takim samym zakresie jak oni maja #!$%@? na moja wolność w kwestii szczepień i lockdownu to albo robisz jak wyzwolony TVN ci powie albo jesteś szur no logiczne w #!$%@?. To jest tak samo poryte
  • Odpowiedz
@Filipterka25: nie jestem jakimś jeleniem jak Ty, żeby tracić czas na szukanie informacji do internetowych kłótni, bo racja jest po mojej stronie, gdyż nawet media pokroju wyborczej, onet, rmf, tvn piętnowały taki obrót sprawy, także dziękuję i dobranoc, słodkich snów aniołku
  • Odpowiedz