Wpis z mikrobloga

Jak się niszczy demokrację, schemat sprawdzony od zawsze:
1. Likwiduje się niezależne instytucje kontrolne.
2. Likwiduje się niezależność sądownictwa.
3. Likwiduje się niezależne media.
4. Likwiduje się opozycję.
Właśnie jesteśmy przy punkcie trzecim.

#bekazpisu #polska
  • 113
  • Odpowiedz
1. Likwiduje się niezależne instytucje kontrolne.

3. Likwiduje się niezależne media.

Właśnie jesteśmy przy punkcie trzecim.


@niekibicujepilkarzom: Szkoda że ludzie bardziej drą szaty o tvn niż o Banasia bo moglibyśmy być w punkcie pierwszym
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: Problem naszej opozycji jest taki, że sama zrealizowała punkt 4 i się zlikwidowała. Na papierze istnieją, kasę oczywiście pobierają, ale nie mają żadnej wizji, żadnej alternatywy dla tego co oferuje ludziom PIS, więc automatycznie ludzie w wystarczającej części popierają PIS.

To jest nasz problem - jak się pojawiła "antysystemowa" alternatywa to szybko zdobyła spore poparcie, tylko po to, aby okazała się taka sama antysystemowa jak ja jestem śpiewakiem operowym (śpiewając
  • Odpowiedz
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wchodzi do gazety i konfiskuje bezprawnie sprzęt bo rudemu nie spodobały się artykuły (z resztą sama prawda), faktycznie to jest wolność i demokracja

z resztą jak widać po "ośmiorniczkach" podsłuchiwanie ma zawsze sporo niższą szkodliwość niż czyny podsłuchiwanego


@meehow97: jest i on, pisowiec od "ale ośmiorniczki", "albo skazanemu zabrali laptopa zgodnie z prawem"
  • Odpowiedz
@Filipterka25: już Ci napisałem, że najczęściej podsłuchiwanie ma mniejszą szkodliwość niż czyn podsłuchiwanego, bardzo dobrze zrobili, dzięki temu ludzie przejrzeli na oczy jakie ..rwy są przy władzy, ty najwyraźniej nadal tego nie rozumiesz i widocznie lubisz jak ktoś Cię nie szanuje

strasznie bronisz tego peło, pewnie ktoś z rodzinki stracił dostęp do koryta
  • Odpowiedz
I co, chciałbyś jej likwidacji, bo ci się nie podoba?


@niekibicujepilkarzom: Jakiej likwidacji? Przecież TVN nie zniknie. Discovery sprzeda to (być może) z zyskiem bo nie będzie chciało ponosić strat zwiazanych z zamknieciem stacji. To jest biznes. 99% pracowników TVN nie straci pracy. Polecą co najwyżej niewygodni dyrektorzy lub prezenterzy w zależności kto kupi stacje.
  • Odpowiedz