Wpis z mikrobloga

zapomniałeś napisać, że poszczuł swoje legiony nienawiści na tych spod znaku LGBT.


@poroboszcz: Homoseksualiści stanowią od 2 do 5% społeczeństwa. PiS zdecydowanie poświęca im zbyt wiele czasu, a robi to tylko dlatego, bo ten raczkujący komunistyczny rząd potrzebuje wroga.

A tak serio to siedzisz w bańce. Nie boisz się, że o 6 rano przyjdą po ciebie? Przygotowałeś szczoteczkę do zębów? To oczywiście żart, ale smutny, bo znam ludzi, którym antyPIS siadł
@ForTheEvulz: to nie było ad hominem - napisałem u góry że to żart, ale niestety hardkorowi przeciwnicy pisu mają niestety taką wizję świata.

Jeszcze raz przeczytaj co napisałem. Max 5% z lewej i 5% z prawej żyje tematami światopoglądowymi. Z tego 0,5% coś tam rozumie. Reszta zajmuje się bardziej praktycznymi rzeczami. Dlatego TVN i TVPiS mogą sobie nawet 24/7 gadać swoje głodne kawałki. Jeśli już coś do ludzi dociera tylko to
Jeszcze raz przeczytaj co napisałem.

Majątek, religia, orientacja seksualna: ludzie w Polsce (poza 5% radykałów z lewej i z prawej) mają te wszystkie rzeczy w pompie.


@poroboszcz: Czytam i czytam i nie mogę odzobaczyć słowa majątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Max 5% z lewej i 5% z prawej żyje tematami światopoglądowymi.


Masz coś na potwierdzenie tych liczb poza "chłopskim rozumem". Każdy komunistyczny rząd dąży do jak najszybszej
@ForTheEvulz:

(poza 5% radykałów z lewej i z prawej)

reszta ma to w pompie.

Jeśli już coś do ludzi dociera tylko to czy będą mieli więcej czy mniej.


Tak, są takie dane. W zależności od badania 15-20% interesuje się tym co się dzieje w kraju. CBOS w 2017 zadał pytanie ile osób wymienia w rozmowach uwagi na tematy polityczne, wyszło 6%. Od interesowania się do życia takimi tematami droga jeszcze daleka.
Jak się niszczy demokrację, schemat sprawdzony od zawsze:

1. Likwiduje się niezależne instytucje kontrolne.

2. Likwiduje się niezależność sądownictwa.

3. Likwiduje się niezależne media.

4. Likwiduje się opozycję.

Właśnie jesteśmy przy punkcie trzecim.


@niekibicujepilkarzom:

W Polsce od 1989 jest udawana demokracja

1. A były takie? Na ile były niezależne? Kto tam zasiadał po zmianie ustroju?
2. A była niezależność? Czy sądownictwo kiedykolwiek funkcjonowało sprawnie po 1989? Ile trwał średni wyrok na
Pobierz
źródło: comment_1628741497XSO8zBhE3B4ALTUlkbYUcg.jpg
@meehow97: ale wolność mediów nie polega na zakladaniu podsĺuchów najważniejszym osobom w państwie.
Wrzuć jeszcze filmik.jak śpiewają Tuskowi sto lat i mamy komplet pisowskich żelaznych dowodów na skrajną niezależność za czasów PO. DWA filmiki :D