Wpis z mikrobloga

@kotecci: To nie lepiej tutaj zrobić raz dwa test, a nie kombinować? Jeszcze przypadkiem wyjdzie pozytywny na miejscu i wakacje zje*ne :) W Polsce jak wyjdzie, to przynajmniej można odwołać.
  • Odpowiedz
@TripBTW: jak samochodem jedziesz to 99,9% przejedziesz bez problemu przez granicę chorwacką, patrzą tylko na rejestrację i na osoby w środku czy dziwnie nie wyglądają i przepuszczają bez sprawdzania nawet dowodów - jakiś filmik na YT oglądałem co teraz na początku czerwca właśnie jechali do Chorwy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TripBTW: Jak przejeżdżałem przez granicę Słoweńsko-chorwacką w nocy to kontrolowali mnie tylko Słoweńcy. Sprawdzili paszporty (te zwykłe państwowe), nie pytali o test covidowy ani o nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@TripBTW hej, przejeżdżałem w ubiegłą niedzielę do Chorwacji przez przejście graniczne w Gruskovje i nie sprawdzali zupełnie nic (miałem test zrobiony i przejeżdżałem przez bramkę enter Croatia) nawet dowodów. Na innych bramkach też nic nie było sprawdzane. Pamiętaj, że od 15 sierpnia wchodzi zmiana dot. Tranzytu na Słowenii.
  • Odpowiedz
  • 1
@maci3nty chodziło mi o to, że aktualnie jest stan pośredni, po 15 będzie trzeba mieć min. Test aby wjechać nawet tranzytem. Jutro wyjeżdżam z HR i już w dziś jest 2h korek na granicy ze Słowenia.
  • Odpowiedz