Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
Mirasy, pijcie ze mno kompot!
Po 6 latach "utknięcia w jednej firmie jako mechanik maszyn i utrzymaniowiec ruchu" postanowiłem 9 miesięcy temu przejść do innej firmy na stanowisko asystenta kierownika utrzymania ruchu. Okazało się, że przez ostatnie 9 miesięcy pokazałem, że mogę i umiem więcej, niż mój przełożony.
Dzisiaj otrzymałem propozycję objęcia funkcji kierownika utrzymania ruchu i ją przyjąłem!! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chwalesie #pracbaza #emigracja #holandia #speedywholandii
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b8uje: gość nie miał pojęcia o żadnej maszynie. W ciągu jego urlopu (3 tygodni) zamówiłem wiecej części, załatwiłem 3 firmy, które będą dla nas trzymać dyżury w nocy/w weekendy w razie awarii, przygotowałem plan prewencyjnych napraw i załatwiłem jeszcze dwóch mechaników, którzy zaczęli od wtorku.
Innego stanowiska nie ma do objęcia. Dyrektor powiedział wprost, że mój przełożony się pożegna z firmą.
@BySpeedy: Gratulacje, kiedys gadalismy na wykopie jak pracowales w pewnym magazynie gdzie bylo duzo pudelek z messim #pdk ja dalej na magazynie chociaz juz przed komputerem ale pensja 2400 brutto XD ehh jammer
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Byku555: ło panie, to były moje początki w NL. Poza tym założenie było takie, że będę pracował przez mój pierwszy rok jakoś dorywczo. Później się zaczęła poważniejsza historia. ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@b8uje: dyrektor przyszedł jakieś 5 miesięcy temu do firmy i z reguły za tym idą czystki. Mój przełożony jest dobrym mówcą i statystą, ale niestety gdy ktoś pyta o zamówione części to otrzymuje odpowiedź "muszę sprawdzić" czyli nie zamówił. Nie umawiał zewnętrznych firm na czas by wykonywały projekty/naprawy. Powiem Ci, że gość przyszedł z jednej firmy dostarczającej paliwo na stacje i głównie zajmował się rurociągami i miał swoją szkółkę judo xD
@BySpeedy: No i wołaj jak się sytuacja rozwinie po powrocie szefa. Raczej wątpię, że odda stanowisko walkoverem. Nie daj się tylko wmanewrować w jakiś dziki układ pt. asystent szefa itd, bo i takie numery widziałem, jak ambitnemu dawali możliwość się wykazania, a stary wyjadacz spijał śmietankę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derezeus: Panie, jestem gotów złożyć wypowiedzenie nawet i dzisiaj xD
Niech tylko coś będzie na rzeczy, to idę do innej firmy, która czeka na mnie. Mój przełożony wraca w poniedziałek do pracy, a ja właśnie zaczynam tydzień urlopu. Długo by pisać o jego błędach i rzeczach, które musiałem za niego załatwiać przez ostatnie 3 tygodnie jego wakacji "bo zapomniał"..
@BySpeedy: to ciekawie bo teraz Twój szef bedzie miał tydzień na odbudowe wizerunku xD dobrze ze masz alternatywę bo zawsze mozna zagrac vabanque ale z drugiej strony lipa zaczynac od zera gdy grzeje sie lepsza posada :) powodzenia Mirku i spokojnego wypoczynku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derezeus: poza tym przed jego urlopem powinien mi wysłać przekazanie funkcji z wszystkimi punktami do zrealizowania. Poszczególne naprawy, zamówienia itd. powiedziałem dyrektorowi, że nie dostałem nic od niego, a ja wczoraj wieczorem wysłałem mu listę spraw na 2 strony a4, a w CC dołączyłem dyrka ( ͡° ͜ʖ ͡°)