Wpis z mikrobloga

Wiec mowisz ze masz 178 cm wzrostu? Aa... Hmm... Nie no spoko... Mogłoby być lepiej szału nie ma. Powiedz mi a ty jako ten wózkowy chyba jakos super nie zarabiasz co? Ja sobie nie wyobrażam tyle godzin pracować bez przerwy na kawkę i plotki, my w korpo z działu hr lubimy obczajać nowe ciacha, nieważne. A ten stary samochód to pożyczony? Bo Twój jest na serwisie czy gdzieś hah tak? Nie? To jest Twoje auto? Aha, wow szok, myślałam ze takie auta już... A nieważne... Przypomnij mi tylko skąd jesteś... Co? Jezu gdzie to, w sensie to jest wieś tak? O jezu współczuję, wy tam macie sklep w ogóle...? yyy wiesz co mama chciała żeby jej kupić yyy no... Drożdże bo robi ymm... Ciasto nieważne... Muszę lecieć pa a i nie pisz do mnie bo bede miala telefon popsuty bo coś słabo chodzi pa.
#przegryw #rozowepaski #p0lka #blackpill
  • 16
  • Odpowiedz
@Geralt678: A czego się spodziewałeś? Jakby jej starzy albo znajomi to usłyszeli to by się #!$%@? ze śmiechu. Życie to wyścig zbrojeń. Nie ma miejsca na sentymenty dla robolstwa a dla śmieciarzy to już w ogóle. Nie ta epoka
  • Odpowiedz
@Francesco123: Czy chciałbym dziewczynę z BMI w okolicach 25, pochodzącą ze wsi, pracującą na magazynie, albo jakiejś Żabce i zarabiającą poniżej średniej krajowej?

Nie.

Także dobry tekst, propsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dziewczynę z BMI w okolicach 25


@Uberyzator: Ile lat bo bmi 25 to waga w normie, wolał byś laskę z większym bmi, a lepszym ryjem czy na odwrót?

albo jakiejś Żabce


@Uberyzator: Często się zastanawiam co takie ładne dziewczyny robią w żabkach czy innych biedronkach, bo z takim ładnym ryjem to można o wiele więcej zdziałać bez większych nakładoów na edukację.
  • Odpowiedz
@MatPoz1: BMI 25 to nie tragedia, ale wolę szczuplejsze. Poza tym to taka moja trochę kulawa analogia do 178cm wzrostu.

wolał byś laskę z większym bmi, a lepszym ryjem czy na odwrót


Wolałbym zgrabną dziewczynę z ładną buzią, wysokim ilorazem inteligencji i rozsądną karierą (niezależnie od etapu na którym jest na ścieżce zawodowej, ale raczej na początku, bo musi być konkretnie przed trzydziestką).

Dylemat gruba ale ładna kontra szczupła ale brzydka
  • Odpowiedz
bo z takim ładnym ryjem to można o wiele więcej zdziałać bez większych nakładoów na edukację.


@MatPoz1 nie kazda ladna kobieta nadaje sie do pracy jako prostytutka czy to rzeczywista czy to wirtualna.
  • Odpowiedz
  • 1
@PsykoSmurfer dla kobiet zmienia i tyle, to juz inaczej brzmi jak ktos jej spyta gdzie mieszka, kobiety na samo slowo "wieś" albo "mala miejscowość" czują obrzydzenie, brak Starbucksa albo cateringu czy choćby dołożenie opalu do pieca w domu jednorodzinnym to dla nich koszmar, one chca leżeć i pachnieć
  • Odpowiedz
bo z takim ładnym ryjem to można o wiele więcej zdziałać bez większych nakładoów na edukację.

@MatPoz1 nie kazda ladna kobieta nadaje sie do pracy jako prostytutka czy to rzeczywista czy to wirtualna.


@przegryw162cm: Chodziło mi o zawody gdzie ważna jest prezencja czyli handlowcy, agenci nieruchomości, doradcy klienta itp.
Na prostytutkę nadaję się każda kobieta, do tej pracy nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji.
  • Odpowiedz
Chodziło mi o zawody gdzie ważna jest prezencja czyli handlowcy, agenci nieruchomości, doradcy klienta itp.

Na prostytutkę nadaję się każda kobieta, do tej pracy nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji.


@MatPoz1: Wiem, smieje sie, ale zapomnialem dodac lenny face ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiscie masz rację
  • Odpowiedz