Wpis z mikrobloga

@Zachodniopomorzanin:

XDDDDD

Zdradzę ci pewien sekret:

Gdy słyszsz że 50% społeczeństwa mówi że jesteś nieukiem i pajacem, to pierwsze co robi rozumny człowiek, to zastanawia się czy nie ma tym jakieś prawdy.

No chyba, że się jest narodowcem i ma się gwóźdź wbity w mózg, to wtedy wszelaką krytykę się odrzuca i z góry zakłada że wszystko robi się perfekcyjnie.
  • Odpowiedz
@polaczyna:

en sam TVN, co popiera segregację sanitarną? Nawet mi ich nie szkod


XDDD narodowy jak zwykle mylą ignorancję z wolnością.

Wolność mediów to sytuacja gdzie tvn pokazuje przedstawiciela konfederacji w kawie na ławie mimo że jego poglądy są idiotyczne ale i przedstawiciela nauki, który mawia do szczepień. Z kolei nieszczepienie się to zwykła ignorancja i narażanie swoich dzieci, rodzin, przyjaciół na zarażenie się a w konsewkencji na zapchanie szpitali i
  • Odpowiedz
@Xianist: Nie mam obowiązku ufać rządowi, koncernom medialnym i korporacjom. Ludzie nauki są podzieleni w tej kwestii. Zmuszanie połowy narodu szantażem i groźbami do fałszywego altruizmu, jest o wiele gorszym zamordyzmem. Przykro mi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin: Braun: Rozważymy batożenie homoseksualistów

Zaskakująca deklaracja padła z ust Grzegorza Brauna. Polityk i reżyser, który niedawno kandydował na prezydenta miasta Gdańska, stwierdził ostatnio wprost, że za homoseksualizm należy karać. Teraz stwierdził, że warto rozważyć batożenie jako karę dla homoseksualistów.

Można ze mną negocjować. Kamienowania nie popieram. Jak ktoś wystąpi z liberalnym projektem batożenia, to wtedy zastanowimy się, czy przeprowadzać to przez Parlament Europejski czy Sejm i Senat warszawski” - powiedział
  • Odpowiedz