Wpis z mikrobloga

Mireczki, w piątek planuję wyruszyć na wakacje do Chorwacji albo Albani. Niestety w Chorwacji już nie mogę znaleźć noclegu nigdzie na necie, orientuje się ktoś czy da radę coś względnie sensownego dla czterech osób wyhaczyć na miejscu ?
Co do Albani to dopiero teraz ogarnąłem, że wymagają zielonej karty, z resztą jak i Macedonia przez którą wstępnie planowałem przejechać, a i jeśli jadę pożyczonym autem, to wymagane jest pismo potwierdzone notarialnie - faktycznie to sprawdzają ?

Nie ma to jak zostawić wszystko na ostatnią chwilę :<

#chorwacja #podrywajzwykopem #podroze #wakacje #albania #macedonia
  • 10
@Hilarious: mi w Bośni i w Albanii kilka lat temu sprawdzali upoważnienia do prowadzenia auta leasingowego. Zielona karta to mus, załatw od ręki w PL na granicy przepłacisz kilkukrotnie. Co do Chorwacji, w niedzielę wróciłem i jest tyle ludzi i tak wywindowane ceny że nie oczekiwałbym łatwego znalezienia czegokolwiek co jest sensowne. Ceny poszły w górę, obłożenie jest kosmiczne. Miałem problem znaleźć miejsce na polu kempingowym :)
@JeffreyLebowski no za dzieciaka ja to samo, ale ten sezon podobno jest mega obłożenie wszędzie. Rok temu jak byłem to ogarnęliśmy zaraz przed wyjazdem przez neta po taniości apartament przy morzu, wysoki standard, a jak się później okazało to na miejscu jeszcze taniej by znalazł. Ale raz, że byliśmy pod koniec sierpnia, dwa, że ludzie byli obsrani przez covida
@Hilarious: z tego co znajomi mi wczoraj pisali to to Split i okolice praktycznie nie ma kartek z wolnymi apartamentami a i tak sporo ludzi szuka na miejscu, jak są to jakieś chore ceny, obserwowałem w pewnej okolicy od czerwca oferty i tak do 10 lipca można było wybierać na bookingu i airbnb teraz to tylko niefajne lokalizacje albo bardzo drogie oferty zostały.
  • 0
@sberatel No siedze wlasnie od kilku dni i się zastanawiam czy by moze nie skrócić wakacji i od poniedziałku nie pojechać, bo od poniedziałku jeszcze c znalazłem na airbnb