Wpis z mikrobloga

@SpeaRRR: Bo przestałem oglądać między innymi dlatego że trzeba było oglądać wciąż takie Main Eventy
CM Punk? toć on już baaardzo długo nie walczył, ależ by wtedy mieli roster #!$%@? w tym AEW
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Weed233: Na to się zapowiada, że punk wraca do wrestlingu a Bryan jakimś cudem dogadał się z AEW i prawdopodobnie zadebiutuje we Wrześniu. Za tydzień jest rampage w Chicago gdzie niby ma zadebiutować punk.
@Weed233: Tak w każdy piątek zaraz po SmackDown będzie nowy tygodniówka, która będzie trwała tylko godzinę. Premiera już w ten piątek i tak jak wspominałem debiut Punka według plotek ma być za tydzień w Chicago.
@Weed233: AEW ma kozacki roster. Wzięli super utalentowanych ludzi głupio zwolnionych z WWE (Aleister Black aka Malakai Black, Rusev aka Miro, wkrótce pewnie Bryan i być moooże Punk), mają gwiazdy z innych środowisk lub z przeszłością w WWE (Cody, Jericho, Kenny Omega, Young Bucks etc.) oraz zaczynają już budować swoje własne gwiazdy, które się świetnie zapowiadają (np. Darby Allin, Sammy Guevara). Ja też chciałem wrócić teraz do wrestlingu i stwierdziłem, że