Wpis z mikrobloga

Mirki mam taki problem odpalam bota do giełdy
Składa się on z 4 plików .bat dwa od bazy danych dwa od bota
Finalnie mam odpalone 4 okna konsoli cmd, bot co pare godzin sie wywala i musze zrestartować tylko 2 okna cmd w tej chwili mam to zrobione tak że w kolejnym pliku bat ustawiłem restart kompa co 6 godzin a w autostarcie mam odpalenie wszystkiego na nowo ale to nie spełnia zadania bo kasuje mi sie cala baza danych, potrzebuje restartować co pare godzin tylko 2 okna cmd

Jak to zrealizować ciężko zastosować taskkill kiedy wszystkie okna to cmd.exe i nie wiadomo ktore zamknąć, co tu zrobić?
#informatyka #internet #programista15k
  • 5
@swype: Ja bym to zrobił jakoś prościej.
Po pierwsze możesz za pomocą komendy start i argumentu /wait sobie zrobić, że usługa, która się wywala będzie uruchamiana wielokrotnie jak zrobi crash.
W tym pliku bat po prostu zrobić kilka linijek (np. 20) z komendą: start "Bot" /WAIT programbot.exe
Ja bym pewnie po prostu zrobił swój .bat, który by wyglądał tak:

echo "Bot numer 1"
:restartbot1
start "Bot 1" /B /WAIT programbot1.bat
echo
via Android
  • 0
@crazy_wolf A jak to zmodyfikować aby uruchomić blik bat z botem na określony czas a po wyznaczonym czasie sam się zamykał a drugim plikiem bat bede uruchamiał tego bota co określony czas ponownie?
@swype:

@ECHO OFF
@echo "Bot numer 1"
:restartbot1
start "Bot1" programbot1.bat
timeout 20
taskkill /F /T /FI "WINDOWTITLE eq Bot1*"
@echo "Aplikacja restartuje"
date /T
time /T
GOTO restartbot1

to co masz w cudzysłowie po start to nazwa nowego okna, który odpali Ci bota, musi być dla obu botów inna nazwa np. Bot1 i Bot2.
Timeout 20 zmieniasz na tyle sekund ile chcesz żeby apka działała.
Po zabiciu aplikacji, od nowa