Wpis z mikrobloga

Mirasy, obczajcie jak koleżanka z pracy została potraktowana na wakacjach nad #polskiemorze. Wklejam tu jej osobistą relację:

"Uwaga! Gospodyni wyrzuca Gości z kwatery!
Mieliśmy być w "Dadze" (ośrodek) w Sianożętach na dwa tygodnie, na przełomie lipca i sierpnia 2021.
Po tygodniu pobytu przyszła Właścicielka z pytaniem kiedy się rozliczymy, bo przecież się dziś wyprowadzamy. Na nic zdały się tłumaczenia, ze przecież ustaliliśmy pobyt na dwa tygodnie, nie ważny był wydrukowany przelew zaliczki (z maja) z opisem "DWA TYGODNIE" i dokładnej daty planowanego pobytu. Usłyszeliśmy, ze ona nie czyta tych przelewów, ma swój zeszyt i koniec! XD Mamy się wyprowadzać, bo sprzątaczka nie zdąży sprzątnąć dla następnych gości. Mój synek rozpłakał się, sytuacja zrobiła się bardzo nieprzyjemna i nerwowa. Na nasz domek miała (teoretycznie) przyjechać jakaś Pani o ile wyjdzie ze szpitala, ale nie można się do niej dodzwonić. Właścicielka powiedziała, że to nie jej problem, nie wykazała też chęci pomocy w znalezieniu innej kwatery. Nawet powieka jej nie drgnęła, nie zdenerwowała się.
Po dniu poszukiwań sami znaleźliśmy inną kwaterę i wyprowadziliśmy się, nie chcieliśmy zostać w fatalnej atmosferze u Gospodyni, która wyrzuca gości! Opisana sytuacja wydarzyła się naprawdę, nikomu tego nie życzę, omijajcie to miejsce z daleka.
https://www.fajnewczasy.pl/noclegi/sianozety/domki_letniskowe/60829"

Co sądzicie? Jak dla mnie właścicielka znalazła sobie po prostu turystów z Niemiec na ich miejsce, którzy tłumnie spędzając wakacje nad polskim morzem w tym w Sianożętach i są w stanie zapłacić większą kwotę za tę samą kwaterę.

#afera #polska #wakacje #wykopanizwakacji
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BoberBobrowsky: nie zdziwiło by mnie to wcale. Spędziliśmy kilka dni w ośrodku nad morzem, panowało tam istne oblężenie, ludzie rozbijający namioty dosłownie przy kiblach. Niemców też było sporo, po tym jak zauważyliśmy że obsługa ośrodka włącznie z właścicielką stosują podwójne standardy wobec Polaków na pewno w to miejsce nie wrócimy.