Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Lepiej mieć pracę za 12k do której codziennie idziesz ze ściśniętym żołądkiem czy taką za 8k co se klikasz na luzaku?
  • 82
  • Odpowiedz
@Ld93: taką co se klikasz na luzaku
praca cię czeka do emerytury więc lepiej mieć spokój niż codzienne atrakcje za klika k brutto więcej
  • Odpowiedz
@caslin:
Mam podobnie, też zmieniłem niedawno pracę za ponad 40% więcej i szkoda mi poprzedniej pracy, bo realnej pracy to miałem bardzo mało + nieźle ogarniałem swoje zadania już po jakimś czasie więc szły bardzo sprawnie jedynie te zarobki mi się nie podobały, bo jednak poniżej rynkowej sporo.
Teraz w tej nowej jestem z miesiąc z kawałkiem, nowa działka i co chwilę coś trzeba zrobić, czego jest sporo, ktoś jeszcze
Mysciak - @caslin: 
Mam podobnie, też zmieniłem niedawno pracę za ponad 40% więcej i...

źródło: comment_1628690148y5H6Z8sojbV4JVl0CS4VhD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ld93 Też miałem taki dylemat i kasa wygrała, po jakimś czasie stwierdziłem że dobrze zrobiłem. Wraz z upływem czasu praca z nerwowej i trudnej stała się łatwa i przyjemna.
  • Odpowiedz
@Ld93: nie wiem jak można mieć taki rozstrzał, ale jeżeli to UOP i ktoś Ci chce dać 12k NETTO na UOP, to lepiej się zastanów czy tam chcesz iść xD
Pamiętaj, na UOP jesteś NIEWOLNIKIEM, a byłbyś niewolnikiem za 20k miesięcznie. Ja się nauczyłem że na tym świecie nie ma nic za darmo, i za taką kasę coś tam musi być grubo nie tak, jeżeli jeszcze kogoś szukają.
A niewolnik
  • Odpowiedz