Wpis z mikrobloga

@Zoltafik kup pada do xboxa i bedzie smigał. Pady do Xbox są w pełni kompatybilne z Windą. W koncu to ten sam producent Microsoft

Jesli nie masz bluetooth w kompie wtedy adapter sie przyda ;)
  • Odpowiedz
@Zoltafik: jak masz w pc BT to bedzie działać. Aczkolwiek czasami gry takie jak horizon 4 moga niec problem tzn. Pad moze zyc wlasnym zyciem. Dlatego kupiłem dongle od MS i problemy w niektorych tytulach ustaly.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoltafik: pady z Xboxa wymagają do poprawnej pracy odrębnych adapterów (nie wiem jak te z Series, używam z 360 i One).
  • Odpowiedz
@Zoltafik dobra bo widzę, że każdy pisze ale nie napiszę ci konkretnie.

Po pierwsze, zależy który to pad od Xboxa ONE, bo ten miał dwa, albo stary do fat albo nowszy do s/x. Ten z fat nie działa po bluetooth. Czały czas mówię o generacji "ONE" bo te z "SERIES" działają wszystkie.

Po drugie te pady które obsługują bluetooth będą działać ze zwykłym adapterem, takim jak podesłałeś, lub z wbudowanym w komputer/laptopa
  • Odpowiedz
@Zoltafik w opisie pisze, że jest to model z bluetooth, więc pewnie tak. Ja mam tego z co gośćiu też sprzedaje w barwach pomarańczowo białych i on bluetooth niema.
  • Odpowiedz
@Zoltafik: miałem przygody z padami z xone. Te pierwsze generacje - z czarnymi bumperami nie miały bt dostępnego dla pc. Te nowsze generacje xone (np. białe pady) już miały. Pady od series s/x też mają normalnego bt. Tak więc adaptera wymagają tylko pady z x360, i pierwszej generacji xone. Chyba, że komputer nie posiada bt. Ale wtedy wystarczy jakikolwiek moduł usb
  • Odpowiedz