Wpis z mikrobloga

#rozwojosobisty
Co uważacie o koncepcji misji życiowej?
Znalazłem kilka rekomendacji od różnych (wartościowych skądinąd) Osob zajmujących się rozwojem żeby odnaleźć swoją misje życiowa, co miałoby umożliwić wiele pozytywnych zmian. Np:
- redukcja leków i zmartwień
- większa satysfakcja z życia
- lepsza integracja osobowości z wykonywana praca

Brzmi to bardzo dobrze, ale dumam nad tym od dłuższego czasu i nie mam pomysłu. Mam tez obawę przed zmiana profesji (jestem prawie pewien ze nie osiągnę takich zarobkow jak teraz, zajmując się czymś nowym)

Jakie macie doświadczenia? Co wam pomogło w identyfikacji takiej misji? Skąd wiedzieliście zw to misja a nie po prostu jakiś nowy pomysł na życie?
#motywacja #samorozwoj #rozwojduchowy #praca
  • 2
@Conner: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
patrolez - @Conner: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym ...