Wpis z mikrobloga

@A_1_B_2_C_3: Tak naprawde ani wiedzmin 2 ani wiedzmin 3 nie ma takiego klimatu jak wiedzmin 1, to wlasnie jedynka zbudowala najlpeszy klimat wiedzmina i jest najbardziej mu oddana, tam jestes 100% wiedzminem.. czuc to..

W wiedzminie 3 "łopen łorld" nie do konca do mnie przemawial.. Pomijajac juz fakt ze mozna nosic zbroje płytowa na rzecz zachodnich graczy, co 5min zmieniasz oręz.. to wlasnie jedynka zachowala najlepszy klimat prawdziwego wiedzmina.. trzymali sie
@RandomowyTyp: Zgadzam się z Tobą, dwójka już szła w stronę przyjazną dla masowego odbiorcy. Jedynka była bardziej polska, dialogi na przykład - "Pytam, gdzie jest prawo i sprawiedliwość?" czy Patryk z Weize.

Ja też nie lubię otwartych światów, nudzą mi się po jakimś czasie, tak było z Falloutem 4, Wiedźmina trzy w bólach ukończyłem na najłatwiejszym, a w poprzednie części grałem z FCR na najtrudniejszych poziomach.
Też mnie irytowały te zbroje
@A_1_B_2_C_3: Do wiedzmina 3 polecam mod Witcher 3 Enhanced Eddition, zmienia dosc istotnie cala mechanike gry, troche bardziej zrecznosciowa jest.. loot duzo lepszy, nie musisz zmieniac czesto zbroii mozesz cala gre przejsc w tej startowej..

aczkolwiek takiego dobrego moda jak FCR do jedynki to niestety niema.. pamietam ze przechodzilem ogolem 4 razy wieska jedynke, raz na FCR na 4 poziomie ( najlatwiejszy poziom z trudniej paczki ) i poleglem na 6
@RandomowyTyp: Sprawdzę tego moda, chciałem zagrać w FCR 3, ale spolszczenia nie ma, to postanowiłem przejść wszystkie części po angielsku żeby jakkolwiek podszlifować język, znam większość dialogów z jedynki na pamięć, więc coś tam się może nauczę.

Zgadzam się, FCR to piękny mod. Ja od razu zacząłem po pierwszej instalacji moda na najtrudniejszym z trudnej paczki, Barghestów nie mogłem pokonać na Podgrodziu i dałem sobie spokój, kilka miesięcy później wróciłem i
@A_1_B_2_C_3: FCR 3 tylko troche poprawia bledy i balans ale mechanika raczej zachowana ta sama co w orginalnej wersji, ogolnie nie robi takiego szalu jak FCR w 1 czy nawet w 2 choc ten tez byl sredni.. osobiscie czekam na remastera wiedzmina 3 wtedy do niego wroce..

W Wiedzminie 1 fajny mod to Powrot Bialego Wilka i FCR oczywiscie, tak wlasnie przegladam czy jeszcze cos ciekawego dodali, bo chetnie bym sprobowal
@RandomowyTyp: Sprawdzę jednak tego FCRa do trójki. Ja też pewnie wrócę do trójki po remasterze.
Ja właśnie gram z Powrotem Białego Wilka i FCRem.

Jeżeli mogę ci coś poradzić, to na początku bierzesz dodatkowe życie z wytrzymałości i uniki ze zręczności.
Ze znaków to używałem tylko Igni i Aard, podobno jakoś efektywnie można używać Yrden, ale mi się nigdy nie chciało.
A i nigdy nie używałem tych "wzmocnionych" wersji ataków i
@A_1_B_2_C_3: Muzyka z jedynki jest genialna. I zgadzam się, również uważam W1 za najlepszą część. Każda lokacja miała charakterystyczny klimat. Ogólnie całe udźwiękowienie było fajniejsze moim zdaniem niż w trójce. Te odzywki ludzi, chowanie się pod dach podczas deszczu... Ponury klimat. Znowu mam ochotę ograć. Trójkę skończyłem raz i denerwuje mnie to idealizowanie tej gry, w której znaki zapytania na mapie nudzą już po prologu, a noc to lekko sciemniony dzień
@Czarendze1r: Tak, ten ponury klimat mnie zawsze pociągał w jedynce. Mi też jakoś nie pasuje idealizowanie trójki, skończyłem prawie na sto procent, pominąłem gwinta modem, bo mi się nie chciało w niego grać. Wszystkie pytajniki zbadałem, bo chciałem sto procent zrobić.

Wolę Krew i Wino od Serc z Kamienia, Olgierd mi się zawsze kojarzył z takim patusem - cwaniaczkiem. Odbębniłem wybór z jego ratowaniem tylko dla aczika, potem wybrałem stronę Pana
@A_1_B_2_C_3: Bardzo lubię trójkę, przegrałem w nią sporo czasu. Ale jest to jedyna gra, w której wylaczylem muzykę po czasie. Kiedy zapętlił mi sie po raz 120 ten sam męczący utwór w Velen, to nie wytrzymałem. A po skończeniu fabuły, wpisalem sobie komendę na brak wiatru i uslyszalem w tej grze coś więcej niz non stop nawalajacy wiatr i lamane gałęzie. Spoko... Krew i wino poprawilo większość błędów podstawki i jest