Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie moge kupic biletów na Lazienkowska na dzisiejszy mecz? Chcialem tako sobie pojsc poogladac piłeczke, zakladam jakies konto, podaje pesele i inne wrazliwe dane a potem jakies info ze sprzedaz tylko dla posiadaczy karnetów. Jak ja chce kupic tylko bilet na mecz a nie karnet na zylete za 500zł. Patrzylem przez opcje karnetu to 3/4 miejsc wolna. Nie chca moich pieniazkow?
#legia #mecz
  • 10
@paparampam: @tyrytyty: @Milsz17: @Borys125: Okej dzieki za odp klikalem w ten karnet i tam moglem wybierac mase miejsc troche tego nie kumam.
Na ile przed powinno sie kupowac bilety na takie mecze? To jest jak koncert eda sherana ze pol roku wczesniej? Lata temu bylem na legii na meczu to bilet kupilem normalnie jak czlowiek.
@PancakeV: No to zależy od meczu, z górnikiem łęczną da się kupić w kasie 10 minut przed meczem, a z takim dinamo trzeba kilka dni przed, ja mam karnet bez zwrotu za zeszły sezon, więc bilety na kwalifikacje do europucharów dostaję za darmo.
@PancakeV: Teraz wprowadzili nowy system biletowy i trzeba trochę uważać. Do POK poszedłem wczoraj upewnić się czy mam dobrze zakodowany bilet i okazało się, ze mam dwie aktywne karty kibica na stary i nowy system, a bilet nie jest przypisany do żadnej z nich. Dopiero anulacja dotychczasowych kart i wyrobienie nowej pomogło