Wpis z mikrobloga

1. Pytanie dla osób, które przerzuciły się z palenia e-papierosów na podgrzewacze. Czy bardzo tam czuć tytoń...? Pytam, bo tak przyzwyczaiłam się do olejków owocowych, że jak próbuje zapalić zwykłego papierosa to mnie odrzuca (z odruchem wymiotnym) i boję się, że będzie to samo przy próbie zmiany na glo/iqosa. Chciałabym się dowiedzieć czy miał ktoś takie same odczucia przy próbie zmiany jednego na drugie czy jednak nie było nic takiego.

2. I jeszcze pytanie stricte odnośnie iqosa. Jest możliwość wypróbowania go przez 14 dni - czy jak się jednak nie zdecyduję później, żeby go wziąć to będę musiała coś za niego płacić? Czy miał ktoś z tym jakieś doświadczenia?

3. Btw. lepiej iqosa czy glo? Gdzie są teraz jakieś dobre promocje? W czym jeden jest lepszy od drugiego?

4. Czy ktoś orientuje się czy kupię gdzieś liquidy bez żadnego smaku? Jeśli tak to gdzie? I konkretnie czego szukać? Mam na myśli nazwę takiego produktu, bo nie orientuję się czym są jakieś premixy etc.

Czytałam ostatnio badania, że dodatki smakowe wywołują próchnicę, a przy paleniu czystej nikotyny z samym glikolem nie ma tego efektu, stąd bardzo zależy mi na znalezieniu takiego produktu.

Z góry dzięki za odpowiedź!

#iqos #glo #vape #heets #epapierosy #epapieros #liquidy
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seledynka123: Na podgrzewaczah się nie znam, ale testowanie iqosa na czas pandemii było wstrzymane, tak mi mówili w punkcie, więc chyba jeszcze nie wróciło.
Iqos ma mniej smaków niż glo, ale dużo delikatniejszy i mniej drapiący feeling palenia. Promocje często trafiają się nawet w żabce, albo na oficjalnych stronach, tylko trzeba trafić.
Liquid bez samego smaku to w zasadzie gliceryna i glikol w odpowiednich proporcjach+nikotyna- można popytać w punktach stacjonarnych, można
@Seledynka123: Jak najbardziej 14dniowy okres testowania IQOSa jest dostępny. Okres ten jest bezpłatny. Generalnie roznica miedzy IQOSem a GLO jest taka, ze tytoń w IQOSie podgrzewany jest od środka a w GLO od zewnatrz i przez to smak jest różny. Jeżeli będą jakieś pytania odnośnie IQOSa, śmiało pisz na priw to odpowiem ;)