Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Do jakiej kwoty kupilibyście używane PS4? Rozumiem że zależy od stanu który ciężko zweryfikować. Wiem że trochę głupotą jest kupować używkę poprzedniej generacji, ale mam inne wydatki więc nie będę rozpruwał poduszki finansowej na zachciankę. Poza tym ciężko o PS5, więc nawet możliwe że kupie wtedy Xboxa, to dzięki PS4 mógłbym zagrać w starsze exclusive'y. Przy starym PC nadającym się ledwie do Rimworlda z chęcią pograłbym coś po pracy bo ileż można książek czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61121e39a1f1dc000a92bad3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 10
@adrjenq: Są Pro za ~800, więc można się potargować.
Kilka lat temu kupowałem Ps3. Wszędzie chodziły po 400-600zł. Na licytacji kupiłem za 250, ale fakt, że ponad miesiąc szukałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Shleizer: pro za 800 to będzie raczej wersja cuh- 7016 lub 7116 z gorzej zaprojektowanym heatsinkiem, dawno po gwarancji. Taki sprzęt nawet jeśli jest sprawny to wymaga wyczyszczenia i nałożenia nowych past.

Nawet jeżeli kupi pro 800 to za mniej niż 550 nie kupi zwykłej PS4, a i tak w tej cenie będzie to 7-8 letni awaryjny kloc.

Najbardziej opłacalne są 7216b (pro) 2216 (slim), nie maja problemów poprzedników , zakup
a i tak w tej cenie będzie to 7-8 letni awaryjny kloc.


@adrjenq: między innym dlatego wydać więcej niż 350 za zwykłe PS4 jest głupotą. Raz, że od nowości jest przestarzała, a dwa, że to właśnie stary używany sprzęt. Za 350 nawet jeśli by się zepsuła to mniej boli, niż za 500zł.

Inna kwestia, że napisałem "uczciwa cena", a nie że po tyle chodzą. Wszystko powyżej tej kwoty, w mojej opinii,