Wpis z mikrobloga

Kurdeee,ale to jest trudna rzecz wybrać imię dla dziecka. Wstępnie ustalismy takie imiona:

Wiadomo wszystko się może zmienić bo do porodu daaaaleka droga #pytanie #dzieci #rodzicielstwo

Które najlepsze

  • Aron 21.4% (102)
  • Tymon 29.4% (140)
  • Igor 23.3% (111)
  • Remigiusz 26.0% (124)

Oddanych głosów: 477

  • 39
Nazwij go aron, to jak już patusie zabijesz go (bo statystycznie tak głupie imiona nadają albo najbogatsi - bo światowi - albo kompletne patusy - bo się naoglądali seriali), to śmiesznie będzie się czytało nagłówki w gazecie: „mały Aron nie dożył swoich 5 urodzin, ojciec był pijany”
@Drezv: pytanie jak bedziesz zdrawbniał?? ja wybrałbym Remigiusz, bo Remik :D
Arron - Arrek? xD
Tymon - Tymek? Jak ten plyn do mycia naczyn
Igor - Igorek? jak pomocnik dr frankensteina? xD I ten garb xD
Remigiusz - Remik i jest w pytę :D
@Drezv ale wiesz, że oryginalność dziecka polega na jego charakterze a nie wydziwionym imieniu?

Wam się podoba, ale pytanie jak dzieciak zniesie kontakt w szkole podstawowej i czy będzie miał przewalone na dzień dobry.
To nie musi być od razu piąty Piotrek w teamie ale zastanówcie się dwa razy co mu robicie.
Pomyśl też jak będzie starszy i będzie podjeżdżał do dziewczyn. Te imiona mogą odstraszać.
@Drezv: sama mam nietypowe imię w moim pokoleniu, przez co BARDZO często byłam obiektem drwin i dokuczania w szkole. Do teraz czuje się niekomfortowo kiedy muszę na forum się przedstawić. Z wiekiem nauczyłam się odpowiadać na durniejsze zaczepki, ale to zostaje. Jestem teraz w ciąży i z niebieskim postanowiliśmy wybrać dla młodego imię spośród 10 najpopularniejszych imion w roku 2019-2020. Moi rodzice również nie chcieli zostać w Polsce, a jednak życie