Wpis z mikrobloga

U Was w pracy dziewczyny też robią sobie komicznie powiększone usta kiedy zbliżają się do trzydziestki? Zauważyłam pewien schemat. Zaczyna się dość subtelnie, gdybyś nie wiedziała że wcześniej koleżanka miała wąskie usta a teraz ma pełniejsze nawet byś tego nie zauważyła.

Natomiast po około 5 miesiącach zaczynają puchnąć do śmiesznych rozmiarów a stare zdjęcia z fejsa i insta magicznie znikają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo w 90% przypadków jako akompaniament zmienia się sposób robienia makijażu ze stonowanego na mocno podkreślający kości policzkowe.

Nie rozumiem tego, bo moim zdaniem tego typu zabieg tylko postarza.

#phyrexiacontent #przemyslenia #pracbaza #uroda #makijaz #logikarozowychpaskow #praca
  • 24
  • Odpowiedz
@Phyrexia: zależy gdzie. W IT w ex firmie kobiety były praktycznie bez makijażu, w ciuchach jak do ogrodu i tłustych włosach także ciężko stwierdzić. Na siłowni gdzie spotykam sporo kobiet to duża część znajomych ma zrobione usta i już pierwsze kwasy wciśnięte w zmarszczki. Dla mnie taki tuning jeśli nie jest przegięty to na plus
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Phyrexia: powiększanie ust na pewno nie sprawia, że będzie ładniejsza, wystarczy w Ynternecie poszukać zdjęć takich Karyn, one bardziej przypominają glonojady niż ludzi
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Nie, nie robią tak.

Po co ci instagramy i fejsbuki współpracowników? Jak mniemam, te "dziewczyny" to nie są twoje znajome jeżeli je próujesz wyśmiewać w internetach.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: ostatnio się zastanawiałem co będzie, jeżeli za kilka lat, trendy w modzie/makijażu się odwrócą i powiększone usta będą passe. Da się jakoś odwrócić taki zabieg?
  • Odpowiedz
ostatnio się zastanawiałem co będzie, jeżeli za kilka lat, trendy w modzie/makijażu się odwrócą i powiększone usta będą passe. Da się jakoś odwrócić taki zabieg?


@gtk90: Sam się odwraca. O ile się nie mylę, tego typu nabrzmiałe usta trzeba regularnie obstrzykiwać żeby nie zmalały.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tego, bo moim zdaniem tego typu zabieg tylko postarza.


@Phyrexia: a odkąd to moda ma coś wspólnego z rozumem ???? teraz moda została rozciągnięta z ciuchów na ciało i WSZYTKIE niunie chcą być modne. optyczna homogenizacja świata
  • Odpowiedz