Wpis z mikrobloga

@Zadra7: wiesz jaki jest paradoks chwalenia się uprawami nielegalnych roślin?

gdy uprawa jest niewielka, to nie ma się czym chwalić, natomiast gdy jest duża, zwykle wtedy osoby zajmujące się nią, są na tyle inteligentne, żeby tego nie robić.
  • Odpowiedz
karaluchu? Polaku?


@Zadra7: hm? a ty chwilę pomieszkałeś za granicą i obywatelstwa się zrzekłeś? czy to po prostu efekt spania na paletach połączony z paleniem marihuany? nie wiem jak tam u ciebie w kraju, ale tutaj w Polsce mamy lekarzy i specjalistów od takich degeneratów, jak ty. zastanów się nad sobą, póki nadal ogarniasz cokolwiek.
  • Odpowiedz
  • 116
@atteint: nie no mam się świetnie. palety na Discovery chyba widziałem sam nie wiem.Czytając takie wysrywy inteligencji przykro mi się robi.nie mierz wszystkich swoją miarą.
  • Odpowiedz
@Zadra7: chwalisz się krzakami na wykopie, a do tego oglądasz w telewizji jak ktoś palety piętruje, czy co oni tam robią.

oznacza to, że przegrywasz już 0:2.
  • Odpowiedz
@Zadra7: ten styl... pisania... tak... to mózg wyżarty... marihuaną.

sugerowałbym, żebyś gdzieś w wolnym czasie, pomiędzy wpatrywaniem się w palety, a seksem z innymi marihuanistami, zastanowił się nad sobą, póki jeszcze do autorefleksji jesteś zdolny. no ale to twoje życie, zrobisz jak uważasz. ja zrobiłem co w mojej mocy, żeby cię przestrzec.
  • Odpowiedz
@Zadra7: Na tego typa u góry mam bardzo "ostre" notatki, to ciężko przegryw, co ciekawe ma też kilka razy notkę "ćpun" więc w sumie nie wiem czemu czepia się MJ xD
  • Odpowiedz