Wpis z mikrobloga

Ma, albo prowadzi ktoś moze PELNA liste rzeczy jaka najlepsza modyfikacja na swiecie #!$%@?.. znaczy sie pozyczyla z innych dzieł? Napisalem "pelna" czyli:

- tekstury
-questy
-watki
-imiona
-nazwy (broni na przyklad)
-zeny

I tak dalej i tak dalej.

A jak takiej pelnej listy nie ma to zawsze mozemy ja wspolnie zrobic, zeby jeszcze bardziej obnażyć jego debilizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic #returning
  • 7
@Vezz No okej. To za bardzo nie widzę nic w tym złego xd Chyba że podzielisz się konkretną perełką.

W sumie to ostatnio nawet rozbawił mnie pewnien serwer metina który jest osadzony w uniwersum gothic. (do tego gość zapewniał że budżet na ten serwer to jakieś PÓŁ MILIONA cebulionow XDDD)
Jeśli się ktoś taki znajdzie co mi wytłumaczy dlaczego silnik tej gry jest spoko do czegoś takiego, to z góry dziękuję.
@Vezz: nie zapominajmy o #!$%@? całych klas, zupełnym przypadkiem mroczny rycerz ma skille takie same jak deathknight w wowie, nawet ma ghula peta, szaman zupełnym przypadkiem ma podobnie, windfury, duchowe wilki, totemy itd. Cóż za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°), ciekawe jaką kolejna klasę wymyśli ( ͡° ͜ʖ ͡°) pan Lukier. Osobiście stawiam na monka.