Wpis z mikrobloga

Dawno nie aktualizowałem MISTRZA DZWONÓW 2021, czas nadrobić zaległości, a sporo się działo od tego czasu.

Od początku sezonu z nawierzchnią zapoznało się 158 zawodników, którzy brali udział w łącznie 341 upadkach!

Do zestawienia dołączyło 33 nowych zawodników, liczba dzwonów wzrosła o 120.

Nastąpiła zmiana na pozycji lidera, na którą wysunął się Kacper Pludra (Unia Leszno/Kolejarz Rawicz), który powiększył swój dorobek do 9 punktów. Na drugim miejscu dotychczasowy lider Aleks Rydlewski (Wilki Krosno) z 7 pkt. Na ostatnie miejsce podium wskoczył Mikołaj Czapla [Start Gniezno/PSŻ Poznań (gość)], który zaliczył 6 dzwonów.

Warto zaznaczyć, że Adrian Miedziński (Apator Toruń) goni czołówkę i ma w tej chwili 5 upadków.

Dla niektórych zawodników lada moment sezon już się zakończy, jednak w kwestii zwycięzcy jeszcze nie wszystko jest jasne. Będę śledzić, obserwować i informować o tym co dzieje się w kwestii upadków w polskich ligach żużlowych

Jako że liczba zawodników jest już spora i tabela jest naprawdę duża, stworzyłem wersję uproszczoną, która zamieszczam we wpisie, a w komentarzu znajdzie się wersja szczegółowa.

#mistrzdzwonow #zuzel

Wołam @w00nski , bo byłeś zainteresowany
Komisarz_Ryba - Dawno nie aktualizowałem MISTRZA DZWONÓW 2021, czas nadrobić zaległoś...

źródło: comment_1628539563UInm9Z2Zw10Uo7y9j6ocrA.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@cinek687: Panie, to bym nie skończył tego do grudnia 2137 roku.
Jeżeli ktoś będzie chciał się podjąć, to proszę bardzo, mnie stan obecny pochłonął wiele godzin i nie znalazłbym czasu, ani nie cierpliwości do tego, by się tymi dodatkowymi danymi zająć.
  • Odpowiedz
@Komisarz_Ryba: po sezonie można się zebrać we 2-3 chłopa i przeklepać ilość biegów danego zawodnika ze statystyk, do zrobienia w jeden wieczór przy dwóch piwach :) do aktualizacji w trakcie sezonu faktycznie upierdliwe by było
  • Odpowiedz