Wpis z mikrobloga

Obejrzyjcie do konca. Sprawa jest jasna, rzecznik patentowy stwierdzil, że to utwór zależny i prawo autorskie jest złamane. Jeżeli jakaś rozprawa sądowa się odbędzie i zostanie zaskarżona to Wersow przegra bezapelacyjnie i dostanie wyrok.
Trzeba być idiotą by myśleć, że taka podmianka przejdzie.
Tak jak Pan powiedział- nie wiem czy ona sie boi ale ja bym się bał.
#friz #wardega #wataha #aferki
corryand - Obejrzyjcie do konca. Sprawa jest jasna, rzecznik patentowy stwierdzil, że...
  • 14
  • Odpowiedz
@Madoxxx: haha ja tam nawet go lubie, wciagnalem sie w ogladanie od czasu aferki z Natsu bo w sumie wtedy dopiero go odkrylem xd Chociaz vlogi ma zazeyczaj nudne, to jak jest jakis temat poruszany w internetach to jego przemyslenia sa bliskie moim tak jak np. z ta Natsu bylo i jego afera z tą jakąś uposledzona prostracją i Mandziem no to uwazam, ze jedynie Mazur mial normalne, niezdeprawowane opinie xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@corryand: najlepiej, ze gdyby od poczatku poslugiwala sie tym zmienionym logiem to najpewniej nie byloby afery. Tutaj nawet historycznie jest duze poletko do argumentacji na rzecz inspiracji-plagiatu
  • Odpowiedz
@kowalkowskij: Na pewno otrzyma dużą karę pieniężną, jeżeli w ogóle będzie ją stać na spłatę tej kary. To akurat jej najmniejsze zmartwienie, na pewno straci reklamodawców i nikt nie będzie chciał współpracować, a tym musi najbardziej się martwić. Wtedy zostanie jej tylko sklep do zarobku, który jest i tak kopią wszystkie co znajdziemy w innych markach, więc kwestia czasu i ktoś tu się przywali.
Dodatkowo cała Ekipa dostanie po dupie i
  • Odpowiedz
@Garru11:Przecież ona i tak głównie leci na scamie i dropshippinngu ale to prawda nikt się nią nie zainteresuje po takiej akcji , a co do giełdy to i żeby coś miało spaść to najpierw musi być na giełdzie papierów wartościowych Ekipa S.A na niej póki co nie jest .Na chwilę obecną wycenę bierze się na podstawie kursu akcji BBI co jest mocnym nadużyciem, ponieważ nie wiadomo jaka będzie wycena oraz emisja
  • Odpowiedz