Wpis z mikrobloga

Nie no mirki to już jest dramat. Ja pier**.
Na początku żeby historia miała sens muszę powiedzieć coś o sobie - 33 lata, dość przeciętny z wyglądu, 1 poważny związek za sobą i w sumie tyle. Jestem lekarzem i pracuję w przychodni w mieście wojewódzkim, jako lekarz pierwszego kontaktu, dlatego też przychodzi dużo osób z jakimś zwykłym kaszlem, bólem gardła itd.
Wiadomo, przy diagnozie trzeba zbadać takiego delikwenta, prawie zawsze za pomocą stetoskopu. No i tak jak z mężczyznami wszystko przebiega bez problemu tak z kobietami, robi się problem. Bo mówię proszę podnieść bluzkę, zbadam panią i tutaj zaczyna się zabawa. A czy to jest konieczne? A czy to musi być z przodu? A ja się wstydzę i nie chcę... I ja autentycznie dostaje #!$%@? wtedy. Ale to nic, rozumiem że może tak być, mogą się wstydzić. Tylko tutaj pojawia się on - 190 cm wzrostu, troszkę młodszy kolega z gabinetu obok. Wygląd według mnie 9/10, świetny zarost, gładka skóra, bez zakoli. Czasem jak jesteśmy razem w pokoju socjalnym na przerwie to sobie pogadamy, bo jest serio w porządku. Gadam mu wtedy o tych sytuacjach a on że co ja to gadam, przed nim to nawet same koszulki ŚCIĄGAJĄ, albo już chcą być badane zanim on coś powie. Oczywiście mówił że zdarzenia gdzie przychodzą takie panie w jakiś seksownych bieliznach, czy nawet raz zdarzyła mu się 20 latka bez stanika...
Ja tego trochę nie rozumiem. To jest #tinder czy szpital ku
a? Ja wiem że może nie jestem bardzo urodziwy, ale chcę tylko wykonywać swój zawód, a kobiety zachowują się jakby była to gra wstępna na randce. Its over for me.

#szpital #lekarz #logikarozowychpaskow #rozowepaski #chad #przegryw #wygryw #truestory #logikaniebieskichpaskow
kacper635 - Nie no mirki to już jest dramat. Ja pier**.
Na początku żeby historia mia...

źródło: comment_1628516869kakxEmQuSlt7Swtb8sRJvF.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz