Wpis z mikrobloga

elektornika gdzie jest schowana? Na jakim regulatorze? Blacha do wyłożenia wnetrza by sje przydala, no i jeszcze jedno, jest ocieplona?


@euklides: na razie z tyłu, będzie "pod dachem", atmega + ds18b20 + przekaźnik do grzałki. wyświetlacz 2x16 i przycisk do ustawiania temperatury. wyłoże blachą. ocieplenie jest, na razie boki, ale dach też ocieple
@biauek_jak_mogles: a jeszcze jedna rzecz :D zrób sobie jakiś komin żeby dym miał jak się ulatniać :-) i możesz spokojnie wołać 2,5-3k pln :-) sam robiłem tylko elektronika oparta o regulator rex c-100. zostało mi tylko drzwi skończyć ale jakoś mi tak schodzi i od kwietnia nie mam czasu pójść do garażu żeby to skończyć :((
zrób sobie jakiś komin żeby dym miał jak się ulatniać


@euklides: teraz mam juz wyciete z tylu otwory i prosta regulacje przez ich zasuwanie/odsuwanie

sam robiłem tylko elektronika oparta o regulator rex c-10

jesli mialbym sprzedawac to tylko ta opcja wchodzzi w gre (gotowy regulator). nie daj boze cos sie spali przez taka samorobna wedzarnie to mialbym przesrane gdybym wsadzil tam taki samorobny regulator :)
@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: z tego co czytałem styropian i pianki są szkodliwe do takich zastosowań. ścianki są na piuro-wpust więc powinny być dość szczelne. sama wełna nie jest narazona na bezpośredni kontakt z wodą. wędze dość często (i do tego podpiekam na koniec w 85C przez prawie godzinę) więc zakładam że przy każdym wędzeniu całość będzie się wygrzewać i ewentualna wilgoć odparuje. no ale czas pokaże ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@biauek_jak_mogles: masz może jakiś projekt tego. Bo sam planuje zbudowanie wędzarni. W planie mam tylko murowane palenisko a w środek czarną blachę. Dawałeś watę w środek czy tylko podwójna deska.