Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda cytrusy i cebulą są właśnie wskazane - cytrusy jako potencjalne alergeny nie powinny być unikane przez matkę, podanie ich w mleku jest najlepszą formą na oswojenie, cebula jest zdrowa i dobrze, żeby dziecko poznało jej smak. Polecam blog Hafija - dobrze poczytać jak się zdrowo karmić piersią.
Domyślam się, że łatwo każdy płacz czy problem brzuszkowy łączyć z dietą matki, ale nie tędy droga, dzieci mają jeszcze dużo do oswojenia, przystosowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestem_legenda: matka może jeść wszystko w trakcie KP, ale trzeba pamiętać, że po fasoli, kapuście i innych warzywach wiatropędnych, bąbel też będzie puszczać śmierdzące bąki.
Można jeść wszystko pamiętając ze po niektórych pokarmach bobas moze czuć sie gorzej. Każdy malec moze reagować na coś innego. Wtedy trzeba obserwować i odstawiac po kolei przy czym nie zawsze da sie rozpoznać ktory pokarm szkodzi.
Gdyby pytający chcial wiedzieć co mówi nauka o karmieniu, odpaliłby googla. Ale zadal pytanie na wykopie więc zakladam że szukał innych karmiących mam. Obecnie karmię swoje 3 dziecko więc z choinki sie nie urwalam. Nie wiem dlaczego tak jest. Z innych ciekawostek to im dziecko starsze tym jest mniej wrażliwe na dietę matki. Poczytaj sobie o "płukaniu wstecznym" (backwash)- to jest dopiero kosmos i cud.
@jestem_legenda tylko obserwacja swojego własnego dziecka, żadne rady i cuda na kiju nie dadzą nic bo każde dziecko i jego organizm jest indywidualnością

Ja zaobserwowałam źle trawienie, gdy piłam pleko krowie to od razu odstawiłam i problem z głowy. I tak z wszystkim
Powodzenia :)