Wpis z mikrobloga

@jestem_legenda cytrusy i cebulą są właśnie wskazane - cytrusy jako potencjalne alergeny nie powinny być unikane przez matkę, podanie ich w mleku jest najlepszą formą na oswojenie, cebula jest zdrowa i dobrze, żeby dziecko poznało jej smak. Polecam blog Hafija - dobrze poczytać jak się zdrowo karmić piersią.
Domyślam się, że łatwo każdy płacz czy problem brzuszkowy łączyć z dietą matki, ale nie tędy droga, dzieci mają jeszcze dużo do oswojenia,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jestem_legenda: matka może jeść wszystko w trakcie KP, ale trzeba pamiętać, że po fasoli, kapuście i innych warzywach wiatropędnych, bąbel też będzie puszczać śmierdzące bąki.
  • Odpowiedz
Można jeść wszystko pamiętając ze po niektórych pokarmach bobas moze czuć sie gorzej. Każdy malec moze reagować na coś innego. Wtedy trzeba obserwować i odstawiac po kolei przy czym nie zawsze da sie rozpoznać ktory pokarm szkodzi.
  • Odpowiedz
Gdyby pytający chcial wiedzieć co mówi nauka o karmieniu, odpaliłby googla. Ale zadal pytanie na wykopie więc zakladam że szukał innych karmiących mam. Obecnie karmię swoje 3 dziecko więc z choinki sie nie urwalam. Nie wiem dlaczego tak jest. Z innych ciekawostek to im dziecko starsze tym jest mniej wrażliwe na dietę matki. Poczytaj sobie o "płukaniu wstecznym" (backwash)- to jest dopiero kosmos i cud.
  • Odpowiedz
@jestem_legenda tylko obserwacja swojego własnego dziecka, żadne rady i cuda na kiju nie dadzą nic bo każde dziecko i jego organizm jest indywidualnością

Ja zaobserwowałam źle trawienie, gdy piłam pleko krowie to od razu odstawiłam i problem z głowy. I tak z wszystkim
Powodzenia :)
  • Odpowiedz