Wpis z mikrobloga

@zales360 jak do mnie ktoś dzwoni i mówi, że w sprawie ogłoszenia dzwoni to pytam zawsze którego, bo mam ich kilka (ogłoszeń) nie koniecznie przedmiotów. Wtedy jest często: no na olx. I już wiem, że pogadaliśmy.
@TheSjz3: tutaj liczy się fart i tyle. Ktos kto sie zna moze obejrzeć lakier, moze posluchac czy cos tam nie stuka, nie halasuje czy cos takiego, ale w srodku silnika nie siedzi i tez wszystkiego nie powie. Ja 2 lata temu kupiłem e60 za całe 10.5k zl i kazdy ostrzegal i przestrzegał, bo stare auto premium z duzym silnikiem i automatem i od dwoch lat jezdze i nic sie nie dzieje
@TheSjz3: Jako że ostatnio kupowałem auto to krótka lista:
1. Zawsze pytaj o to kto jest właścicielem pojazdu i jaka jest forma sprzedazy - za zadne skarby nie daj sie wrobic w umowe "na niemca"
2. Komisy wcale nie sa takie straszne
3. Jezeli sie nie znasz to najlepjej zafiksować sie na konkretnym modelu i doczytać o nim na forach - dobry research to podstawa
4. Nawet jezeli Ci sie nie
kobiaszu - @TheSjz3: Jako że ostatnio kupowałem auto to krótka lista:
1. Zawsze pyta...
@TheSjz3: 7 razy kupowałem od osoby prywatnej i nie naciąłem się ani razu. Raz chciałem od handlarza i jak poszedłem oglądać te igiełkę to silnik był grzany, zawieszenie #!$%@?, hamulców zero, a płynu chłodniczego pod korek w zbiorniczku. Wnioski wciągnij sam.
@TheSjz3: od prywatnej, kupiony w polskim salonie, chociaż w sumie kupiony w pl salonie to priorytet, nie wiem dlaczego ale mój tata tak robił i zawsze dobrze kupował i ja też tak robię jak chce kupić po kimś furę