Wpis z mikrobloga

@Zales360: Heh, dokładnie to samo ostatnio pisałem, najlepszy sposób na "osoby prywatne", mój teść kilka lat tak sprzedawał, oczywiście in-blanco, ale fakt był taki, że nie oszukiwał ludzi, miał dobre dojścia i zajebiste fury, kilka osób się zastanawiało skąd teraz kupić jak zmarł, byli ludzie co po pół roku czekali, żeby im znalazł, bo od innego nie chcą :P
@TheSjz3: powiem Ci, że w 2 stronę też łatwo nie jest. Ja próbuję sprzedać swoje auto bez owijania w bawełnę i przekonałem się, że wszystkie memy o handlu autami to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kefir91: 20-30 tysięcy, jakiś spory sedan, automat lub manual, dojazd do pracy i jakiś dalszy wypad raz na jakiś czas z rodziną. Myślałem o VW Phaeton ewentualnie czymś z tej klasy, wygląda dość sensownie, pojemność bagażnika odpowiednia, osiągi też niczego sobie. Straszą mnie tylko potencjalne koszty utrzymania, dlatego nie pogardzę propozycja czegoś innego z tego segmentu.
@TheSjz3: Zdajesz sobie sprawę, że każde auto z tego segmentu(zostają A8 D3, BMW 7er i pokrewne) może „wciągnąć” drugie 30k w ciągu kilku-kilkunastu miesięcy? I to zakładając samą eksploatację bez poważnych usterek. Pytanie czy jesteś na to gotowy.