Wpis z mikrobloga

@Jason_Stafford no wiem jak to działa, sam tak #!$%@?łem, ale nie będę kogoś winił. Skoro wziąłem udział w miesiącu próbnym to widocznie zgodziłem się na regulamin i muszę pamiętać żeby subskrypcję wyłączyć. Zresztą zazwyczaj można to zrobić od razu, a jak się ma takich usług więcej to trzeba sobie zrobić listę i tyle.

Firmy sobie zrobiły na tym niezły biznes.

Owszem ale nikt nie każe z tego korzystać.
@Stragan: wiesz na jakiej zasadzie to działa? Ty podajesz numer karty, zapominasz ze używałeś jakiejś usługi, a oni ci pobierają hajs.

Jak ktoś subskrybuje kilka usług, to może zapomnieć.

W skali globalnej takich użytkowników mogą być miliony. Nie korzystają, a płacą.

Firmy sobie zrobiły na tym niezły biznes.


@Jason_Stafford: No tak bo lepszym biznesem byłoby zatrudnienie setek ludzi aby potem dochodziło się z januszami o to czy zapłacili za usługę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 224
@ScarySlender: dobrze napisal

@mit-nick: nie wiem, czy wszyscy tutaj trollują w komentarzach, ale zaryzykuję, że jednak ktoś serio nie rozumie systemu.
Podawanie numeru karty działa, jak @sierzchula napisał, chociaż można anulować odnawianie subskrypcji tuż po rejestracji aby uchronić się przed opłatą. Podawanie numeru karty ma też jednak inną, bardzo istotną funkcję - znacznie ogranicza możliwość zakładania co miesiąc nowego, kolejnego konta na 30 dni.
Podawanie numeru karty ma też jednak inną, bardzo istotną funkcję - znacznie ogranicza możliwość zakładania co miesiąc nowego, kolejnego konta na 30 dni.


@me__: tzw 10minutemail i virtualna jednorazowa karta kredytowa (np revolut ma tę opcję).
@ScarySlender to nazywasz wywodem? Normalne pytania,niektórzy potrafią skleić więcej niż jedno zdanie. Oczywiście, nie podoba się usługa to niech nie bierze ale zapytać zawsze można. Może tylko trochę przesadził z tym oburzonym tonem "jakim prawem".

Sam niedawno pisałem do CinemaCity czy planują może zrezygnować z wymogu wysłania zdjęcia do wykupienia karty Unlimited. Uważam to za nadmiarowe zbieranie danych, więcej osób da sygnał to może wcześniej zareagują. Masz z tym jakiś problem?
a nie sądzisz, że nie powinno tak to działać? Masz miesiąc próbny, później wyłączają usługę, i tyle.


@Jason_Stafford: część usług można teraz tak właśnie anulować. Podajesz najpierw kartę i potem od razu anulujesz subskrypcję, ale ta darmowa leci do końca. Na pewno jest tak na amazon prime i xbox game pass. ( ͡° ͜ʖ ͡°)