Wpis z mikrobloga

@Jason_Stafford: ale wiesz że musisz podać też tą kartę bo czesto pobierają złotówkę w formie weryfikacji zeby boty nie tworzyły masowo kont z 30 dniowym okresem próbnym które potem ktoś będzie odsprzedawał po okazyjnej cenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak ktoś subskrybuje kilka usług, to może zapomnieć


@Jason_Stafford: Nie wiem jak u innych firm ale mi Microsoft zwrócił jak zapomniałem anulować gamepassa, a go nie używałem. Kilka dni po płatności zgłosiłem
wiesz na jakiej zasadzie to działa? Ty podajesz numer karty, zapominasz ze używałeś jakiejś usługi, a oni ci pobierają hajs.


@Jason_Stafford: Patrzysz na to płytko. Dają ci miesiąc za darmo, jeżeli będą wymagali tylko emaila to za miesiąc założysz kolejne konto na nowym darmowym email. Numer telefonu to jakieś 5zł więc też jest słabą weryfikacją. Za to za kartę kredytową trzeba zapłacić i podpisać umowę z bankiem, mało tego wystarczy wypłacić
tzw 10minutemail i virtualna jednorazowa karta kredytowa (np revolut ma tę opcję).


@sierzchula @virus-t: dlatego napisałem, że "znacząco ogranicza", a nie "uniemożliwia". Na tej samej zasadzie działają np. zamki w drzwiach - nie tyle uniemożliwiają wejście do domu osobom bez klucza, ale znacząco ograniczają liczbę osób, które potrafią te drzwi bez klucza otworzyć.
@mit-nick
@Jason_Stafford to jest #!$%@?ąca praktyka, jak widzę coś takiego to od razu rezygnuje. Mam dwie usługi na które się zgodziłem właśnie w taki sposób ale są mi potrzebne codziennie praktycznie, więc wiem za co place i nie ma możliwości żebym "zapomniał"