Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 52
545 709 + 50 = 545 759

Dziś spontanicznie wybrałem się na wycieczkę z małżonką. Zastrzegła, że 40km to maksymalna odległość, tym bardziej, że wyjeżdzaliśmy po godz. 17, a trzeba było wrócić za widna.

Mój plan przyszykowany na szybko zakładał sprawdzenie możliwości przejazdu z Targowiska do Kuziorów i ze Studzieńca w kierunku Domostawy. Z wyliczeń mi wyszło, że taka trasa zmieści się w założonym kilometrażu. Ponieważ jednak nie chcieliśmy jechać wzdłuż głównej drogi, musieliśmy trochę nadłożyć. To oraz fakt, że przez drogę trasy szybkiego ruchu w Zarzeczu mapa mnie strollowala i wysłała nieistniejącą już drogą sprawiły, że w sumie kilometrów wyszło 50.

Ochrzan zebrałem, ale żona i tak poszła po piwo, więc chyba nie była aż tak zła :)

Explorer Tiles: 364 (+18)
Max cluster: 152 (+1)
Max square: 11 x 11 (--)

https://statshunters.com/share/4593cf570abe

Jako, że małżonka była ze mną, to i zdjęć więcej powstało, stąd jakieś takie losowe #pokazmorde i nie wiem... #pokazrower Ani jedno, ani drugie niewarte uwagi. Ja wyglądam jak Geralt po udarze mózgu, a rower to jakiś miejski Romet odziedziczony w spadku po teściu.

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Kompulik - 545 709 + 50 = 545 759

Dziś spontanicznie wybrałem się na wycieczkę z mał...

źródło: comment_1628456132u6hBzLFcmGUwV63syrpa29.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kompulik:

To oraz fakt, że przez drogę trasy szybkiego ruchu w Zarzeczu mapa mnie strollowala i wysłała nieistniejącą już drogą sprawiły, że w sumie kilometrów wyszło 50.


Możesz pokazać te miejsce na mapie z nieistniejącą już drogą?
@Vel_Makarena: jasne. To drobnostka. Na większości map jak patrzyłem to wiadukt jest w budowe, ale sąsiednia ulica (?) Zapacz jest ciągła. Spodziewałem się, że na budowie drogi szybkiego ruchu jest tam jakiś przejazd albo coś. Przy dojechaniu na miejsce stanąłem przed kilkumetrowym nasypem bez żadnego przejazdu. Musiałem cofnąć się kilkaset metrów na budowany wiadukt i nim przejechać.
Kompulik - @Vel_Makarena: jasne. To drobnostka. Na większości map jak patrzyłem to wi...

źródło: comment_16284567390nm6SXqwWUBBUC6eRUmgab.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@huntforfur: małżonka bardzo dba o swoją prywatność i raczej nie pokazuje się w internecie. Wrzucenie jej zdjęcia mogłoby skończyć się rozwodem, więc wolę nie :p