Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie działacie?

ostatnio zgłosiłem na kontakt moderacji, nie zrobili nic, a po tygodniu mnie spytali czy jestem zadowolony z uzyskanej pomocy xd


@AAA90: @TenTypZez: Potwierdzam. Też zgłaszam regularnie za spam, ale aberracja chromosomowa daje o sobie znać i za każdym razem zgłoszenie jest odrzucane.
  • Odpowiedz
Potwierdzam. Też zgłaszam regularnie za spam, ale aberracja chromosomowa daje o sobie znać i za każdym razem zgłoszenie jest odrzucane.


@instalacja: Ktoś ostatnio tutaj sugerował, że ta moderacja to są boty, więc odrzuca wszystko z automatu, a dopiero zgłoszenia na kontakt coś dają. Swoją drogą bardzo kiepskie boty xd
  • Odpowiedz
Ktoś ostatnio tutaj sugerował, że ta moderacja to są boty, więc odrzuca wszystko z automatu, a dopiero zgłoszenia na kontakt coś dają. Swoją drogą bardzo kiepskie boty xd


@TenTypZez: Boty z downem? To jest świeże.
  • Odpowiedz
@PoIand: no wlasnie takie jak opisano wyżej. Nagle 3 godzinne zielonki wklejające biedamemeski o tusku rodem z najglupszych pisowskich mózgów. Nie wyobrażam sobie większej hańby niż paranie się takim zajęciem. Przepraszam uprzejmie karaluchy za to niesprawiedliwe porównanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) hatfu pisowcy i konfiarze hatfu
  • Odpowiedz
@defkor: Tym się różni człowiek inteligentny od pospolitego głupka, ze ten pierwszy nawet nie zgadzając się z poglądami innej osoby zakwestionuje je na podstawie jakiejkolwiek inferencji. Głupek odwoła się tylko do emocji, bo tak po prostu funkcjonuje jest zbudowany jest prosty umysł
  • Odpowiedz
@prnppp: Oj nie wyszło Ci. Twierdzisz, że znajdujesz spamerskie multikonta z neuropy i Cię one uwierają, ale to ja mam reagować? Mam Ci pokazać dziury w Twojej logice, czy sam pomyślisz i wyciągniesz wnioski?
  • Odpowiedz