Wpis z mikrobloga

Nigdy już sceny tak pełnej dramaturgii nie widziałem w żadnym filmie. Dla mnie oskar w tej scenie dla Pazury.
Pomyśleć, że to był rok 1992, a potem Polska kinematografia poszła w kierunku komedii romantycznych. Dramat.

#film #oskary #takaprawda #psy
PoIand - Nigdy już sceny tak pełnej dramaturgii nie widziałem w żadnym filmie. Dla mn...
  • 11
  • Odpowiedz
@PoIand: Dramatem jest to, że wiele wykopków kojarzy Pazurę tylko z 13 posterunkiem, ew. jakąś jedną czy drugą komedią i kampanią pro-szczepionkową. A człowiek zagrał tyle świetnych ról.
  • Odpowiedz
Co do tej sceny to taka jeszcze ciekawostka. Te szyby były prawdziwe, a nie jak w hollywood z cukru i ciężko się rozbijały, co mówił sam Pazura w jakimś wywiadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Akurat 13 posterunek to bylo show Pazury,wiec nie dziwota.

Role komediowe to byl zdecydowanie jego konik,co nie oznacza ze nie mial innych fenomenalnych rol


@vegetassj1: Mi osobiście Pazura nie pasował do roli komediowych, szczególnie w 13 posterunku. Mimika ala Jim Carrey tylko mnie denerwowała, ale za to gra w Psach to jego rola życia. Szkoda, że został zaszufladkowany jako aktor komediowy.
  • Odpowiedz