Wpis z mikrobloga

@Razzish ale co tu może być nie tak z leukocytami? Lekarka podeszła do sprawy dosyć lekceważąco, przepisała jakieś tabletki na bok gardła i kaszel (bo jakis tam suchy kaszel delikatny jest) + ibuprofen
@ajag a to jak już byłeś to szapoba, ale też nie dziwi mnie ich odpowiedź znając polskie realia. Chodzić obserwować i jak coś będzie gorzej to zawracać im dupę dalej bo oni zbywają ludzi jak mogą. Na gorączkę weź se apap chociaż.

Nie słuchaj głupot o barszczu, wtedy poparzenie wygląda gorzej.
W sumie najbardziej prawdopodobna moim zdaniem jakaś alergia, tylko czy przy alergii występują objawy grypopodobne? Covid też mógłby być bo rzeczywiście dziwna wysypka może się pojawić.
@ajag występują takie objawy jak opisujesz również przy alergii, spróbuj zyrtec/alertec albo poproś w aptece podając objawy żeby pani magister co coś doradziła
@bizonsky zobaczę jak sytuacja sie rozwinie, jeżeli nie poprawi się to w poniedziałek znowu będzie trzeba wybrać się do lekarza. Wysypka na ten moment znikła. To coś na skórze pojawiło się w czwartek, w piątek nic nie było, wczoraj znowu wyskoczyło, dziś nic. Dziwne
@ajag a nie kupiłeś czegoś z chemii nowego w tym czasie? Mydło, proszek, płyn do płukania? Może coś czego używasz właśnie raz na dwa dni? Kiedyś miałem taką sytuację z proszkiem i też mi wyskakiwały zaczerwienienia od noszenia ubrań w nim wypranych.
Nic innego nie przychodzi mi już do głowy
@bizonsky jak już pisałem to nie u mnie tylko u członka rodziny, aż takich szczegółów nie znam bo nie mieszkamy razem, wypytywałem raczej tylko o produkty spożywcze.