Wpis z mikrobloga

Wiecie co tak naprawdę zgubiło ekipę? Pycha, zauważyłem że zaczęli się uważać za jakiś bogów youtuba udając przed kidosami że są zaradni i pracowici a bogactwo mają jedynie tylko dlatego bo taki Friz zauważył kanały typu Mr Beast a prawda jest taka że tam jedynie pracowity jest co pokazał podczas daily ale też nie będę go jakoś chwalił za to niesamowicie Friz... Bądźmy szczerze, zbudowali swoje kanały opierając się na angielskim YouTubie i na pracach innych twórców przykład pierwszy z brzegu Wersow i jej logo albo muzyka z jej intra Clim Shores lub utwór SHADOW... Oni nie są oryginalni, oni są po prostu marną podróbką która kosi siano na nieświadomych niczego dzieciach... Gdyby moje dzieci już miały oglądać taki właśnie content na YouTubie to wolałbym już im pokazać Mr Beast szczególnie że chłop ma ORYGILNE pomysły a przy okazji łapali by angielski co być może im w życiu by się przydało kiedyś... #friz #ekipa #polskiyoutube #youtube #rozrywka #afera
  • 8
@wakxam: a to nie jest tak, że za ich sukcesem nie stoją oni sami tylko grupa menagero/agento/producentów, którz przerzucili sie z kreowania pop gwiazdek i gwiazdek telenowel/komedii romantycznych na wykreowanie gwiazdek YT idealnie uderzających w wybrany target?
@wakxam: Tylko Twoje dzieci by miały to w dupie, bo w szkole i na podwórku wszyscy by gadali o Ekipie, a nie o Mr. Beast. ¯_(ツ)_/¯ Spora część dzieciaków ogląda to by nie być poza nawiasem społecznym wśród rówieśników. Jakby mi starzy zamiast Dragon Balla i Pokemony kazali oglądać Wilka i Zająca albo Sąsiadów to mimo zajebistości tych bajek, źle bym czuł się w szkole nie wiedząc o czym gada cała
utwór SHADOW


@wakxam: utwór szadow to zbieg okoliczności. Ktoś to analizował profesjonalnie. Zabardzo w biegasz w swojej argumentacji na myslenie jedno torowe, to jest ten case ze jak masz młotek to wszystko wyglada jak gwóźdź. U nich wszystko wyglada Ci podrabianie a u innych jest oryginalne. Nr best ma toooooooooony genetycznego konteciku na swoich pobocznych kanałach. Wiec argument o oryginalności jest średni.
Argument o kopiowaniu tez bo jeśli nie liczyć sprytnej