Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w końcu ruszyłem tyłek z mieszkania i pochodziłem trochę po osiedlu. Generalnie chodziło o zrobienie najpotrzebniejszych zakupów, bo w końcu jutro pisowska niedziela bez handlu. Dałem pewnej starszej kobiecie żebrzącej przed wejściem do sklepu 5 zł. Głupi przegryw choć raz zrobił dobry uczynek. W dyskoncie musiałem mijać młode parki, a z pólek straszyły zeszyty i przybory szkolne. Przyznam, że to było dla mnie bardziej dobijające emocjonalnie niż widać chodzących za rączkę szczęśliwców. Gdybym był normalnym, przystojnym facetem, który już dawno by się ustatkował to teraz musiałbym martwić się by pokupować podręczniki dla mniej więcej 12 letniego dziecka (to już jest bodajże wiek gimnazjalny, ale skąd ja mam to dokładnie wiedzieć, bo ja kończyłem normalną ośmioletnią podstawę). No, ale brzydalowi nie dane będzie założyć rodziny i martwić się takimi bzdetami. Tak pomału mija kolejny dzień, różniący od poprzedniego małymi szczególikami, nic nie wnoszący do mojego życia. Znów tylko chce się użalać nad sobą i nic więcej.
#przegryw #dzienzzyciaprzegrywa #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz CulturalEnrichmentIsNotNice - Dzisiaj w końcu ruszyłem tyłek z mieszkania i pochodził...
źródło: comment_1628356800SNzCGHS8satUqfDzt21OjE.jpg
  • 6
Gdybym był normalnym, przystojnym facetem, który już dawno by się ustatkował to teraz musiałbym martwić się by pokupować podręczniki dla mniej więcej 12 letniego dziecka


@CulturalEnrichmentIsNotNice: Gdybym był normalnym, przystojnym facetem, który już dawno by się ustatkował poprzez ślub z kobietą, która jak ja nie lubi i nie chce mieć dzieci (są takie)

nie rozumiem tego pędu ku posiadaniu rodziny, serio..