Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o transferze Lukaku do Chelsea? 115 milionów euro za Roma to przesada czy spoko cena?

Wg mnie mega przepłacony transfer, moim zdaniem Lukaku to świetny napastnik gdy nie gra pod presją. To samo było w MU, gdy Lukaku dobrze wchodził w mecz to grał świetnie, natomiast gdy popełnił jeden błąd to potem za bardzo się starał i wyglądało to często komicznie.

W Interze przyznam wiele nie widziałem, natomiast jeśli już, to jakieś hitowe mecze, i zazwyczaj też był kompletnie niewidoczny ¯\_(ツ)_/¯
#pilkanozna #premierleague
  • 14
@erni13: Przepłacony, w dodatku 400k p/w netto. Ale nie przeczytasz nigdzie o tym, bo to nie United kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Więcej niż 70-80 mln nie jest warty. Poprzestawiał paru pionków w farmerskiej lidze i teraz wróci do swojej nieudolności w Anglii.
@erni13: Ja nie wiem czy przepłacony patrząc na to co się dzieje na rynku. Lukaku to gwarancja kilkunastu bramek w sezonie, ma ogranie na najwyższym poziomie, jest gościem który udowadnia już kilka lat, że jest w stanie pociągnąć drużynę. Jeżeli za Grelisha daje się takie samo siano, 50 mln za obrońcę z Brighton (chyba), to te 100 baniek za Lukaku to normalna cena.
@allocer: imo bedzie gwarantem tych 15/20 goli i jesli druzyna pod Tuchelem bedzie grac tak samo jak w drugiej polowie sezonu tona te slabsze zespoly przyda sie ktos kto umie strzelac a nie jak Werener pudlować.
Liczę, że odpali bo 9 to byla brakujaca pozycja. Tylko jak tu teraz pomiescic wszystkich graczy ofensywnych jak dalej bedzie gra na 3 z tylu.
@Ostrzewtlumie Werner jest bezproduktywny w Anglii. Nie ma warunków na bycie 9, gdzie masz obrońców 3 razy silniejszych. Już prędzej na skrzydle czy 10tce może się sprawdzić, ale tam jest też Havertz, który raczej będzie miał pewne miejsce. Jak Werner zaś będzie miał słaby sezon, to Romek za rok go sprzeda.