Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, poważnie się zastanawiam nad pre orderkiem Hadeska na ps4. Ogrywałem Risk of Rain 2, Tboi i Enter the gungeon więc z rogue like'ami jestem zaznajomiony. Sądzicie że 99 cebul warte jest ceny? Czy czekać bardziej aż będzie promka po premierze?

#hades
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plvti: Ogranego mam Hadeska i powiem tak. Mimo ze nigdy nie gralem w rogaliki ten jest po prostu cudowny. Dynamika, grywalnosc, muzyka, fabula i buildy postaci. Masa rzeczy do odkrycia nawet po zakonczeniu faby. Szczerze wydalbym i 150 pln.

Jedyna wada, ze tworcy przestali rozwijac ten projekt, bo potrafi wciagnac na dluuuuuugie godziny.
też się zastanawiam nad tym preorderem z psstore’a i dziwi mnie to że cyfrowa wersja z psstore jest tańsza od pudełkowych. chyba pierwszy raz się z tym spotykam. różnica 30/40zl (morele 129zl, rtveuroagd 139zl)
@PacoPicopiedra: Cyfrówka tańsza dlatego, że to pre order. Wydaje mi się że jak wyjdzie gierka to będzie droższa wtedy.

@piegu92: Za każdym razem po śmierci jest nowa rozgrywka? W sensie tak jak w Isaacu. Zginę i od początku zaczynam z RNG itemami po drodze?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plvti: Juz opisuje jak mniej wiecej dziala "Hades".
Jak pisalem wyzej zaczynasz w domu Hadesa, glowna siedziba gdzie odradzasz sie po kazdym runie, dalej masz swoj pokoj, tu masz lustro gdzie rozwijasz atrybuty np. ilosc odskokow, ilosc odrodzen, max hp etc.
Dalej sala treningowa gdzie stoi Kostek - chlopiec do bicia na ktorym testujesz bronie z tej sali (mozna nazwac ja zbrojownia)
Jest w niej kilka broni, na poczatku chyba 2,