Wpis z mikrobloga

@ganek: jak bedziesz mial na ten czas to jedz i szukaj na miejscu wszystkimi mozliwymi sposobami, jesli nie to zacznij odkladac hajs i w tym czasie szukac pracy z Polski, jak uzbierasz z 5k złota to mozesz leciec i szukac na miejscu :P To powinna byc dosc bezpieczna opcja
@ganek: @infamousrwk: Moja kolezanka przyleciala w sobote, we wtorek poszla do 3 agencji sie zarejestrowac, dzis z dwoch juz dzwonili I poszla do pracy. Nic ambitnego bo gdzies tam w zakladzie gdzie robia masowo nadruki na koszulki (sklada je i pakuje w folie). No ale ma to byc praca minumum do polowy grudnia takze nie jest zle.
@ganek: Standardowo 8h dziennie pracuje czy robi wiecej godzin? Najnizsza krajowa czy troche lepiej placa? Na najnizszej to wychodzi jakos ~950 na reke miesiecznie wiec odlozenie tych £400 to calkiem dobry wynik. W sumie pewnie na jedzenie malo wydaje :p
@ganek: Ja w Leeds wiec nie tak daleko :)

@plusbear: Osobiscie z czyms takim sie spotkalem tylko raz a przez 2 lata mysle ze pracowalem juz w ~20 miejscach. Praca w drukarni, 12h na stojaco jedna przerwa naciagane 30 minut po 6h pracy. Wytrzymalem tydzien bo placili £8 na godzine a zaraz potem lecialem do Polski (w tym okresie w 2010 byl sporo lepszy kurs tez niz teraz.)
@ganek: Biurowiec firmy ubezpieczeniowej, do mnie przychodza wszystkie paczki i listy a ja musze tylko dopilnowac by trafily do kogo trzeba. Niestety za 6.19 (czy tam 6.29 moze juz) i w dodatku teraz pracuje juz tylko po 4h dziennie od jakiegos czasu wiec szukam czegos innego teraz. Jak zaczynalem 9 miesiecy temu to robilem po 10-12h bo koles byl na zwolnieniu lekarskim az do polowy wrzesnia :x Praca lajtowa, zreszta teraz
@ganek: też powoli wyjeżdżam, dużo kasy odłożyłeś na wyjazd? Mam znajomych w okolicy w West Sussex i Dorset, ale nie będę się komuś zwalał na głowę. Dalsza rodzina w West Sussex, ale miasteczko małe i muszę zrobić dobry research czy jest tam w ogóle jakaś robota bez potrzebnych kwalifikacji. Jestem w takiej sytuacji, że byle jaka robota mnie usatysfakcjonuje na początek -.-

BTW how's your english?