Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wszystko zaczęło się w liceum które kończyłem stosunkowo niedawno bo w tym roku. Od 1 liceum starałem się szukać jakichś ciekawych rozwiązań żeby zarabiać pieniądze. Jak możecie się już domyślić wychodziło to z różnym skutkiem jednak po jakimś czasie zacząłem odnosić jakieś pierwsze sukcesy sprzedażowe co prawda nie były to do końca legalne tematy (nie nie handlowałem dragami). Od razu po zakończeniu liceum dostałem prace w sprzedaży, szło mi dobrze mimo małego doświadczenia. Po jakichś 4 miesiącach przyszedł moment kompletnego wypalenia nie idzie mi nic nie chce mi się w ogóle pracować. Powoli kończy mi się hajs zacząłem wydawać pieniądze na rzeczy kompletnie mi nie potrzebne. Jestem rozbity nie wiem co mam dalej robić, boje się zacząć działać na własną rękę, zawsze miałem głowę pełną pomysłów i rozwiązań na każdy problem.
#praca #biznes #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610d49406513ce000a3adb56
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Można powiedzieć że miałem trochę podobnie... Cóż ci mogę poradzić... Musisz wyluzować, pracować na etacie i ewentualnie próbować na boku rozkręcić coś swojego. Ostatnie zdanie twojej wypowiedzi idealnie do mnie pasuje... Trzymam kciuki.