Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak to jest teraz z tymi #geforce ? Widzę, że modele 3080Ti są już w miarę "znośnych" (jeśli można w ogóle o czymś takim mówić w dzisiejszych czasach) cenach.

Widzę też, że ceny różnych producentów tej samej karty mogą się różnić nawet o 1-2k. Ma to w ogóle jakieś znaczenie?
Zastanawiam się nad tym modelem i nie wiem czy nie właduję się w jakiś szrot: https://www.x-kom.pl/p/658152-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-3080-ti-eagle-12gb-gddr6x.html

#rtx #hardware #kiciochpyta #pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
Widzę, że modele 3080Ti są już w miarę "znośnych"


@liadan: no, bardzo. Jedyne 1000-1500 zł więcej niż na premierę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze ta perfidna "zniżka" z 10 999,00 zł na
6 899,00 zł... Nie kupuj, trzeba czekać
  • Odpowiedz
@4kroki: Pytanie czy do końca roku coś jeszcze spadną - zaraz będą święta, więc pewnie znów wystrzelą w górę. Chciałbym się wyrobić z kartą przed nowym wałem i jeszcze ją w koszty wrzucić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@4kroki: A Ci producenci/modele czymś się różnią? Bo jedyne co widzę, to podkręcone magistrale i inna liczba portów - co w sumie w moim przypadku nie ma specjalnego znaczenia...
  • Odpowiedz
@liadan: są to bardzo małe różnice, nie warto się nimi przejmować. Miałem kilka kart graficznych od Gigabyte i nie narzekałem. Pamiętaj tylko, że potrzebują mocnego zasilacza i złącze zasilania to 2x 8-pin
  • Odpowiedz