Wpis z mikrobloga

46% się zaszczepiło ale 60% jest za zakazem wstępu dla niezaszczepionych

xD


@Chuseok: myślałem, że już w podstawówce uczą, że badania publiczne dokonuje się na grupie np. 1000, 2000 lub więcej osób, a nie na całym 40 milionowym społeczeństwie ()
  • Odpowiedz
badania publiczne dokonuje się na grupie np. 1000, 2000 lub więcej osób, a nie na całym 40 milionowym społeczeństwie ()


@deafpool: No co ty poważnie? Człowiek się uczy całe życie xD Dobrze że jest tutaj taki mądry pan co zawsze wszystko wytłumaczy xD
  • Odpowiedz
@deafpool: W zasadzie racja, swojego zdania to bałwany mieć nie będą, tylko za każdym razem będą przytaczać inny kraj, i co najgorsze te wszystkie potencjalne restrykcje będą podpatrywać, ja aż się boje pomyśleć co będzie za miesiąc/dwa jak sytuacja na świecie (Europie) się nie ustabilizuje w miarę :/
  • Odpowiedz
  • 11
@deafpool Kilkanaście lat pracowałam w badaniach rynku (co prawda jakisciówka a nie ilościówka, ale tu też mam nieco doświadczenia) i nie jaram się tymi badaniami, bo ich jakość jest różna (nie wszyscy należą do ofbor a i to nie daje gwarancji). Te badania w większości są robione przez zewnętrzne firmy pod szyldem dużych agencji. Wynik zależy nie tylko od konstrukcji pytania, ale też od tego jak je zada ankieter i na kogo
  • Odpowiedz
  • 2
@Chuseok:

46% się zaszczepiło ale 60% jest za zakazem wstępu dla niezaszczepionych


Radio Zet szoruje po dnie od samego początku przygody z covidem, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem XD
  • Odpowiedz
@deafpool: Ale raczej i tak czegoś takiego nie zrobią, prędzej będzie tak, że jeśli dostateczna liczba osób się zaszczepi, to otworzą dla wszystkich, a jeśli zaszczepi się ich zbyt mało, to dla wszystkich zamkną. A nawet jeśli by tak zrobili to po jakimś czasie większość lokali będzie miała na to #!$%@? tak jak teraz na maski.
  • Odpowiedz