Wpis z mikrobloga

@kre-dens: Nie odróżniasz bydła które #!$%@? się na mieście z ultrasami odpowiedzialnymi za oprawy.Nawet nie próbuj dyskutować bo już Cię wrzuciłem do szufladki z nazwą sezonowiec.
A te patusy to same jeżdżą na wyjazdy? Czy razem z ultrasami dobrymi chłopakami? Żadna to różnica, to są ci sami ludzie.
Zreszttą po co ta dyskusja z patolą, wy oczywiście zawsze niewinni po fakcie, męty społeczne. Dobrze że Donald Tusk już wrócił, zaraz przejmie władze i znowu was będzie wsadzał do więzień bez sądu, teraz nawet łatwiej bo sądownictwo #!$%@? xD
@Aquamen

ultrasami odpowiedzialnymi za oprawy


Dodaj w ramach uczciwości, że to właśnie wśród tych ultrasów dziwnym trafem trafiają się osoby odpowiedzialne za handel dragami, organizowanie bojówek (wykorzystując to bezmyślne bydło) do swoich celów, czyli pilnowania rewirów dla własnych interesów.
@Aquamen

oglądasz patostreamy


Pudło. Czasem komentuję, nigdy nie oglądam. Ale doceniam zapoznanie się z moim profilem.

wypowiadasz się na różne tematy przez ich pryzmat wszędzie widząc patologię


A tu już minus. Próba umniejszania mojej osoby jest takie maluczkie xD akurat środowisko kibiców i ultrasów znam od podszewki, bo i sam w te interesy w czasach głupiej młodości zamieszany byłem. Po co tak zakłamujesz rzeczywistość? Zresztą najgłośniejsze sprawy w których kibole zostali ujęci
@kiszczak: Nie muszę umiejszać.Opowiedz o tych Ultrasach, byłeś dilerem, handlowałeś narkotykami i malowałeś oprawy? Wyrabiałeś 2 etaty jak miałeś na to wszystko czas? Masz wyrok? Byłeś w więzieniu?
@Aquamen Co chcesz wiedzieć o ultrasach? Jak chcesz możemy razem usiąść w knajpie gdzie pijemy i sam zapytasz.
Tak, tak, nie, ale to finansowałem, tak, wystarczy dobra organizacja, nie, tak.
Coś jeszcze?
To teraz Ty opowiedz o tym jak to ultrasi nie mają nic wspólnego z kibicowską bandyterką( ͡º ͜ʖ͡º)
@Aquamen Odpowiedziałem Ci na wszystkie pytania. Co jeszcze? Bo przypominam, że to Ty chwalisz się jakaś tajemną wiedzą, więc może wyjaśnij co masz na myśli pisząc :

Nie odróżniasz bydła które #!$%@? się na mieście z ultrasami odpowiedzialnymi za oprawy.
@kiszczak: Może zacznij być poważny i pisz konkrety albo daj sobie spokój z debilizmami powtarzanymi przez kolejnych idiotów.Dragami handlują małpy z bojówek i to wszystko co mam ci do powiedzenia.Dobrej Nocy.
@Aquamen

zacznij być poważny i pisz konkrety


Zastosuj tę radę do siebie, bo to Ty tu puste komunały walisz. Zadałem konkretne pytanie, nie wykręcaj się od odpowiedzi:

kto finansuje oprawy jeśli zrzuta nie pokrywa kosztów?


Dragami handlują małpy z bojówek

Kolejny konkret. Widać jak bardzo jesteś w środowisku skoro dla Ciebie handel dragami to osiedlowy detal. Bo małpy z bojówek to biorą po setce w kredo i gonią dalej. A od kogo
@kiszczak: Chłopie odpowiadasz od samego początku jakimiś sylabami, będąc anonem z internetu można napisać coś konkretnego, raczej nikt cie nie znajdzie za to, odpowiadasz pytaniami na pytania.Nie nie jestem w żadnym stopniu związany z tym środowiskiem więc pytam eksperta.No wysraj to z siebie albo skończ zadawać debilne pytania.Byłeś baronem narkotykowym w kibicowskim półświatku a skończyłeś na portalu ze śmiesznymi obrazkami tłumacząc pytaniami innym ludziom przeglądającym portal ześmiesznymi obrazkami jak to dzieci
@Aquamen Chłopie, zadałeś pytania dostałeś odpowiedź. Zadałeś pytania zamknięte, to i takiej odpowiedzi się spodziewaj. Zapytałem co jeszcze to nie odpowiedziałeś. Mało tego: nie odpowiadasz mi na zadane pytania. Teraz piszesz:

Nie nie jestem w żadnym stopniu związany z tym środowiskiem


Ale nie przeszkadzało Ci to zgrywać eksperta pisząc to:

Nie odróżniasz bydła które #!$%@? się na mieście z ultrasami odpowiedzialnymi za oprawy.Nawet nie próbuj dyskutować bo już Cię wrzuciłem do szufladki
@kiszczak: @kiszczak: Taaaa Panie Escobar to mi wszystko wyjaśniło.W sumie to może wyjaśnię, mój kuzyn pracuje w jednym z Urzędów miasta klubu z Ekstraklasy i jako, że jest to klub Miejski a on jest również fanem tego zespołu to często właśnie pomaga młodzieży czy to w organizacji miejsc gdzie mogą sobie za zgodą Miasta zrobić grafitti czy to pomaga w organizacji miejsca gdzie mogą sobie namalowac oprawę pod dachem, no
@Aquamen No i wszystko jasne. Przecież w każdym zamkniętym środowisku przedstawicieli władz wita się sekretami i proponuje narkotyki xD
Bawi mnie ta przypowieść o kuzynie. Bo nie wiem czy to on aż tak naiwny, czy ty( ͡º ͜ʖ͡º)
Więc się powtórzę, ale jako, że narzekałeś na to, że moje wypowiedzi są dla ciebie niejasne to postaram się użyć środków językowych odpowiednich do Twoich umiejętności dedukcji( ͡º