Wpis z mikrobloga

  • 9
@ThirtyDoorKey I bardzo dobrze, bo ma zajebiście bogate opisy produktów, masę opinii, w przeciwieństwie do wszystkich innych sklepów sportowych. Plus cena do jakości bardzo dobra.
  • Odpowiedz
@furcio pewnie. Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale olsztyński decathlon ma dodatkowo boisko obok i mały placyk do Street workout gdzie dodatkowo można sobie poćwiczyć. Jak jest ciemno jest to dobrze doświetlone, super sprawa
  • Odpowiedz
@mieszczanin: Tak myślałem. Nie musisz mi tłumaczyć co to za sklep. Kupowałem tam prawie dekadę temu sprzęt narciarski i akcesoria pływackie. Po prostu gdzieś mi zniknął z radaru i myślałem, że został przejęty przez inną sieć. Pojawiały się informacje od czasu do czasu o problemach finansowych sieci Decathlon, z czasem ceny też skoczyły w górę. Jednak jeśli dalej działa to chętnie się wybiorę. Tak Quechua to ich własna marka i też
  • Odpowiedz
własnie zdałem sobie sprawę, że ten sklep Decathlon to w tłumaczeniu Dziesięciobój kek

@naganiaczherculesa:
A ja kiedyś mając dopiero ok 25 lat życia, zakumałem, że "aułt" w piłce nożnej to po prostu OUT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rush_Hassan: reklamy Decathlona są najlepsze
.czasem wyskakują rzeczy takie, że nie mam pojęcia co to jest. I wchodzę w to, a to jakaś boja do jachtu albo okulary do patrzenia w górę jak na zdjęciu po prawej.
  • Odpowiedz