Wpis z mikrobloga

@wtf2009: Leki, które zażywał, po zmieszaniu z alkoholem doprowadziły do tej sytuacji. Koleś czuł do Siebie takie obrzydzenie, że kiedy doszło do niego, że to on zrobił, to się załamał totalnie. Sąd to brał pod uwagę, więc dostał trochę mniejszą karę.
  • Odpowiedz
@kamilek98PL: @bajdo: jak z nim rozmawiałem to miał jeszcze 8 lat przed Sobą, powinien być już na wolności. Ale nie pamiętam, ile miał wyroku. Na pewno był już kilka lat w zakładzie, bo mogłem z nim rozmawiać jako praktykant. On na mnie zrobił wrażenie, bo najczęściej za takie ciężkie przestępstwa siedzą niedorozwoje, idioci i nieuki. A on był "normalny" Był jeszcze gwałciciel, który nie miał szacunku do żadnej
  • Odpowiedz
  • 3
@Kosmox30 Toż to Chris Chan, twórca znanej serii Sonichu ( ͡º ͜ʖ͡º) Koleś jest ciężko autystyczny i ogólnie bardzo zaburzony, absurd, że od dawna nie siedzi na jakimś oddziale zamkniętym.
  • Odpowiedz
@Aerwin: na YT masz serię odcinków po 45-50 minut, jest chyba 57 odcinków o jego życiu, zacząłem oglądać niedawno, jestem na samym początku xD

czy pytasz czy znana - jest to największy spierdoks w historii internetu, trollowany przez 4chana i innych już dobre 15 lat, znany jest jako "najbardziej udokumentowany człowiek w internecie"
  • Odpowiedz