Wpis z mikrobloga

  • 111
@Kosmox30 niestety zepsuję ci narrację, gość jest mocno chory psychicznie, twierdzi że zmienił płeć pod wpływem naświetlania jakimiś falami, do tego jego leczenie nie przebiegało prawidłowo, (podobno też przez matkę). Wzięcie Konona jako przykład typowego Polaka byłoby mniejszym absurdem niż ten wpis xD
  • Odpowiedz
@Kosmox30: ziom chris-chan nigdy nie przeszedł operacji zmiany płci . Kiedyś myślał że rośnie mu tzipa i sobie rozciął skórę pomiędzy jajmi a dupą. Do tego do żadnego wiezienia jeszcze nie trafił, aresztowali go w niedziele i siedzi w areszcie. Zresztą jeżeli sąd uzna go za kobietę to mogą mu nic nie zrobić bo stosunki matka-córka nie są uznawane za kazirodztwo w stanie w którym mieszka.
Tak to jest jak się
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Miałem praktyki w ZK. W każdym Zk w Polsce są typy, co zgwałciły matkę lub babcię.
Rozmawiałem z typem, który zostawił samochód przed barem jak Sobie pochlał, wracał do domu piechotą i zgwałcił prawie 80 letnią babcię na polu. Babcia zmarła. Typ nic nie pamiętał. Teraz najlepsze - facet nawet nie był alkoholikiem, żaden patus, pił tylko od święta, zero wykroczeń, katolik, rodzina. Rano się obudził na schodach domu. Umył
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Oglądałam trochę o historii typa, przecież dla niego to zupełna wygrana. Od wielu lat był sfiksowany na punkcie kobiet i jedynym jego celem było mieć z jakąś babką kontakt fizyczny, a teraz wrzucili go do kobiecego więzienia, żeby ułatwić mu ukończenie tego questa... Porażka.
  • Odpowiedz
Na jego usprawiedliwienie - przyjmował leki których nie wolno mieszać z alkoholem, wypili w 3 osoby Whisky i 0,5 l wódki


@dlugi-gr: w jaki sposób to ma działać na jego usprawiedliwienie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz