Wpis z mikrobloga

@Aokx: Sprawdziłem ostatni stream pobieżnie i nie widzę żeby akurat ona świeciła golizną i na tym zarabiała. Podobnie jest z jej mediami społecznościowymi.

btw spoko cenzura. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Aokx: Prawda, niesamowite jest jak kobiety się same sekdualizuja, dosłownie nie obchodzi ich czy lubisz charakter, wszystko w ich świecie kręci się wokół dupy, ale dla niepoznaki zwalają winę na facetów
  • Odpowiedz
@Gilbert_Prukwa: przykładowo w lecie nikt im nie broni nosić szortów typu męskiego, luźnych nad kolana. Nikt im nie nakazuje nosić koszulek z dekoltem, podczas gdy faceci takich nie mają. Szczucie cycem i dupa powinno być zakazane. Krzywdzi zarówno mężczyzn, zwłaszcza tych nieruchajacych bo to jak pokazywanie psu kiełbasy a potem zabieranie, jak i krzywdzi te kobiety które chcą się wyrwac i np nie chce im się golić nóg i chcą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@knur3000: gdyby tak można było kazać kobietom coś nosić, np czarna suknie, może do tego jeszcze szal na włosy, żeby nie szczuly fryzurami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dongio: @BrytyjkisaTHEBEST: @zopek-wykopek: kiedyś obejrzałem może z 30 minut jej streama i byłem w szoku, bo sprawiała wrażenie dziewczyny ultra inteligentnej, która potrafi owinąć sobie wokół palca każdego. To taka osoba, która wie co ktoś chce usłyszeć, więc to mówi. Na twitchu świetnie się odnalazła wśród inceli i owinęła ich sobie wokół palca. Takie kobiety mają ogromny problem ze znalezieniem faceta na stałe, bo faceci się
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: nieokrzesane zwierzę detected xD

@Gilbert_Prukwa:
To koncept tak prosty, że to nie ja jestem tumanem jeśli go nie rozumiesz

@PanMuchomorek:
Jeśli potrafiłeś wyrosnąć ponad sranie w lesie i krzyczenie na obce plemiona, to uda ci się też ogarnąć wyrażanie swojego zdania o tym jak się kto ubiera. Bo to, że spojrzysz i pomylisz że ci się podoba to normalna rzecz. Ale nie ona jest odpowiedzialna
  • Odpowiedz