Wpis z mikrobloga

#hejgrubasie Coś czuję że w sobotę wybije to -50kg, więc zapodam większy post z fotkami, pomiarami itp a teraz mały przedsmak xD Czuję się tak dobrze ze sobą teraz że aż nie wierzę jak oglądam fotki albo jakieś nagrania że ja jeszcze rok temu wyglądałem jak ludzki ponton xDD Aż sam z siebie jestem dumny. Najlepsza decyzja jaką podjąłem, to wiadomo odchudzanie, ale wprowadzenie i systematyczne treningi siłowe. Nie mówię ze jest idealnie bo do idealnej sylwetki jeszcze długa droga, skóra na brzuch jest choć wydaje mi się jakby miło coraz lepiej, ale chu w to tak naprawdę. Ale porównując siebie z teraz a rok temu to całkiem inny człowiek. Najbardziej nie potrafię uwierzyć że żarcie tak przysłaniało mi oczy xDDD
Pobierz Hejtel - #hejgrubasie Coś czuję że w sobotę wybije to -50kg, więc zapodam większy pos...
źródło: comment_1628096158AlUHji8laE1Lqz3fo7aYe6.jpg
  • 21
@smallboobslover: @SzemranyInkub: już nie używam fittu, ale tak zaczynałem z tym xD Tak jem to co lubię, ale nie jakiś parówki czy coś ale też nie suchą paszę, takie dobre wybory które mi smakują, teraz nawet nie wiem ile już jem kalorii, tak jem by mieć energie i czuć ze robię progres, jedynie czego mocno pilnuje to białka w diecie.